Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Inese aicina uzziedēt arī rudenī

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Inese Krivmane ir čakla rokdarbniece, kura ir pārliecināta, ka sievietēm ir jāzied ne tikai pavasarī un vasarā, bet ikkatrā gadalaikā. Tādēļ viņa radījusi gaisīgu rotu kolekciju.

“Esmu no tiem, kas mierā nevar nosēdēt ne mirkli. Nepārtraukti, kaut kas ir jāknibina un jārada. Smalkie sieviešu prieciņi nodarbina jau pamatīgu laiciņu, atskatīties atpakaļ un meklēt kā tas sākas, nav jēgas, galvenais jau, ka neaptrūkstas tās rosības sevī. Top ne tikai rotas, top viss ko var radīt ar rokām. Vijas tamboradatas, plīvo audumi un viena pie otras klājās pērlītes. Piemetināšu, ka ir īstais laiks, kad iepriecināt draugus un radus, ar siltām zeķītēm,” par savu rokdarbu aizraušanos stāsta Inese.

Viņas pēdējie darbiņi ir gaisīgas rotas -gluži kā ziedi. Inese ir pārliecināta, ka sievietēm ir jāzied ne tikai pavasarī un vasarā, bet ikkatrā gadalaikā. “Rotas ir radītas, lai atgādinātu sievietes patieso dabu – maigā un romantiskā būtne, kas ir spēcīga un ar savu nostāju pret dzīvi. Nav jātērpjas robusti, lai parādītu uz ko ir spējīgas sievietes, mēs to mākam panākt smalki un gudri,” teic Inese.

Iedvesmu Inese smeļas no apkārtējiem cilvēkiem. “Ak, kā es mīlu braukt trolejbusā, ceļot pa pilsētas ielām un skatīties uz visu un visiem! Sabozušies kā rudenīgi zvirbuļi, smaidīgi kā pavasara ziedi, tie visi ir mani dzinuļi un prieki,” atzīst rokdarbniece. Šī paša iemesla dēļ Inese piedalījusies mājas lapas StyleWish.lv veidošanā. Tā ir modes un stila mājas lapa, ko var veidot ikviens interneta lietotājs, portālā izvietojot savas stila bildes.

Vaicāta, kāds ir viņas labsajūtas noslēpums, Inese atzīst-  “Dzīves skaistumu rada mazie prieciņi, kurus ikdienā veidojam mēs paši, kā saka „kрасиво жить не запретишь” – ķimeņu tēja, pašcepti siera cepumi, kastanis kabatā un smaids izejot ielās.”


Ar Ineses rotām var iepazīties interneta lapā berryforest.tumblr.com

 

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu