Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Inese aicina – Ieelpo laimi un mīlestību!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sākot ar decembri grāmatnīcās parādīsies grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību”. Tā ir divu sieviešu – autores un lasītājas – ļoti dziļa un patiesa saruna par to, kā mainīt savu dzīvi jau šodien, kā būt laimīgai un dzīvot bagātu, mīlestības piepildītu ikdienu.

Grāmata piedāvā konkrētu iedvesmojošu pieredzi un pārbaudītu metodiku, kā mainīt notikumus savā dzīvē, kā sakārtot jomu pa jomai, lai laime un veiksme kļūtu par pamatstāvokli katrā dzīves situācijā.

Grāmatas autore ir Pozitīvās domāšanas un attieksmes centra „Pavasara studija” idejas autore, lektore un vadītāja Inese Prisjolkova. SievietesPasaule.lv lasītājas Inesi jau pazīst no viņas iedvesmojošajām publikācijām par sevis izzināšanu un attiecībām ar citiem.

Inese Prisjolkova par savu grāmatu:

“Ļoti gribu, lai varu šo savu laimes formulu, šo metodiku, šo mācību dot tik skaidrā veidā, lai tā cilvēkiem palīdz mainīt viņu dzīves. Lai cilvēki kopumā kļūtu laimīgāki. Lai visas sabiedrības dzīve beidzot iegriežas pozitīvā virzienā. Lai tas viss iet plašumā.

Un tieši tādēļ es pārsvarā runāju ar sievietēm.

Sieviete ir noskaņas radītāja. Sieviete ir attiecību un saskarsmes jomas pārzinātāja. Sieviete ir tā, kas var iegriezt visu pozitīvā virzienā.

Vīrieša prātam būs tūkstošs iemeslu, kāpēc to nevar šobrīd izdarīt, bet sievietes intuīcija teiks, ka var.

Tieši tādēļ, es esmu izteikta sieviešu autore un manās semināru grupās pārsvarā ir meitenes un sievietes. Tādēļ, ka mēs varam. Mūsos ir tā enerģija un ticība, mūsos ir tā spēja un talants, ko katra izjūtam iekārtojot māju, dibinot un ilgstoši rūpējoties par ģimeni, audzinot bērnus un radot mājīgu sajūtu sev apkārt.

 

Un tieši tāpat kā tas strādā mājās, tāpat tas notiek darbā vai sabiedrībā kopumā.

Lai gudri puiši rada un vada politiku, bet mieru, harmoniju un mājīgumu valstī var radīt tikai sievietes.

Savukārt, lai to izdarītu, tieši sievietēm pirmajām jāiemācās pašām būt laimīgām. Tikai laimīgas mēs varam darīt laimīgus citus.

Kad pie Tevis nonāks mana grāmata „Ieelpo laimi un mīlestību”, tad zini, ka runāju tieši ar Tevi. Ka ļoti gribu Tev palīdzēt kļūt un būt laimīgai, bet sasniegt to Tu vari tikai pati. Savukārt, kad to iemācīsies un līdz pat sajūtu līmenim izjutīsi, tad dosi to tālāk. Un tā rezultātā tas arvien un arvien izplatīsies un mēs kopā radīsim tauriņa efektu, kas palīdzēs mainīties pasaulei. Esmu par to pārliecināta.

Mums priekšā ir vēl visa ziema.

Ziema, lai uzkrātu spēkus. Laiks, lai iemācītos būt laimīgām, mīlēt un būt mīlētām. Un tad, kad pavasarī sāks viss mosties, tad jau būsim gatavas dot to tālāk.

Savukārt ziemu velti sev. Savai laimes terapijai. Saviem iekšējiem meklējumiem. Savai īstenajai būtībai.

Ziema ir sākusies 🙂

Es Tevi ar to apsveicu!”

Grāmata no 3.decembra būs nopērkama visās Latvijas grāmatnīcās, kā arī pasūtot caur www.pavasarastudija.1w.lv .


Dalīties.

Atstāt Ziņu