Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Ilona: ‘Izbaudīju, ko nozīmē – klients ir karalis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ilona Balode bija viena no laimīgajām, kura no SievietesPasaules lielā dāvanu maisa saņēma dāvanu karti Biotēkas Ekostudijas apmeklējumam un varēja izbaudīt aromātisko šokolādes, bio apelsīnu un Ziemassvētku garšvielu masku matu elastībai un spīdumam.

Lūk, Ilonas vēstule, ko viņa publicējusi arī savā draugiem.lv profilā:
“Ziemassvētku vecītis man dāvāja iespēju doties uz Ekostudiju. Bija paredzēts maniem matiem likt šokolādes masku. Ierados Ekostudijā. Tur mani sagaidīja divas ļoti laipnas darbinieces, uzreiz piedāvāja tēju un ļoti gādīgi rūpējās par manu labsajūtu. Vispirms galvai tika veikta masāža, tad mati izskaloti un manā acu priekšā no šokolādes un dažādām dabiskām ēteriskajām eļļām sajaukta maska. Smaržoja dikti garšīgi un izskatījās varen labi. Tad tā tika ieziesta manos matos un galva aptīta ar diviem sasildītiem dvieļiem. Pēc tam tiku arī pie muguras masāžas un pusstundu varēju baudīt tēju un našķus, atstāju arī autogrāfu Ekostudijas adīklītī.
Kad pusstunda bija pagājusi, devos masku skalot ārā. Darbiniece manus matus apčubināja pēc pilnas programmas, ieziežot tajos dažādas labas lietas. Kad maska  izskalota, devos uz nākamo telpu, kur matu saknēm tika uzsmidzināts speciāls serums, lai tās būtu stipras. Tad mati tika izžāvēti ar difūzeru un manas sprogas kļuva vēl mīlīgākas kā jebkad.

“Sajūta pēc šokolādes maskas bija fantastiska! Šķita, ka mati ir tik viegli, galvai tik patīkamas sajūtas… vienkārši neaprakstāmi!”

 Sajūta pēc šokolādes maskas bija fantastiska! Šķita, ka mati ir tik viegli, galvai tik patīkamas sajūtas… vienkārši neaprakstāmi! Pēc matu apčubināšanas tie tika ieveidoti skaistā vakara frizūrā. Parasti gan pēc masku likšanas frizūras netiekot veidotas, lai labāk var izbaudīt jauko sajūtu, kura pārņem pēc maskas, bet tā kā man nākamajā dienā bija seminārs, frizūra tomēr tika ieveidota. Un nu – izbaudījusi jauku procedūru, tikusi pie spīdīgiem matiem un skaistas vakara frizūras – varēju doties naksnīgajās Rīgas ielās, lai baudītu dzīvi!
Visi, kuriem patīk kaut kas, kas ir dabisks, varu ieteikt šo studiju. Attieksme tajā ir fantastiska! Tur pilnībā var izbaudīt, ko nozīmē – klients ir karalis. Tās divas stundas, ko viņas ņēmās ap maniem matiem… to nevar aprakstīt – BRĪNIŠĶĪGI!”

 

Paldies par lielisko iespēju Biotēkas Ekostudijai!

Dalīties.

Atstāt Ziņu