Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Iespēja testēt sejas procedūras dabaSPA studijā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eja reiz ir tā ķermeņa daļa, kuras kopšanai parasti veltām vislielāko uzmanību un rūpes. Un vietā, jo tieši mūsu seja ir tā, ar kuru ik dienu sveicinām pasauli, kurā pēdas atstāj mūsu dzīvesveids, mūsu prieki un bēdas.

Lai piešķirtu sejas ādai papildu tonusu, uzlabotu tās stāvokli un vienkārši sevi palutinātu, piesakies un, kas zina, iespējams, tieši tu iegūsi iespēju doties uz dienas SPA studiju dabaSPA un varēsi izmēģināt vienu no šīm sejas procedūrām:

Sejas ovālu nostiprinoša trīs līmeņu masāža – dabaSpa reaffirm
Masāža intensīvi iedarbojas uz mīmikas un cita veida grumbām, tiek risinātas paraorbitālās un lūpu zonas problēmas, notiek audu visu slāņu tonusa un tvirtuma atjaunošana. Masāžas paņēmieni balstās uz dziļu lokālo maidzīšanu, kas stimulē mikrocirkulāciju un uzlabo audu vielmaiņu un detoksikāciju, skābekļa pieplūdi audos. Uzlabojas sejas pamata muskuļu grupu tonuss, radot ievērojamu liftinga efektu. 
120 min | Ls 45

Sejas masāža ar pusdārgakmeņiem – dabaSpa lux litoterapija
Pretnovecošanās programma relaksācijai, stresa, nervu saspringuma, depresijas un hroniska noguruma noņemšanai. Pusdārgakmeņi un dārgakmeņi piešķir masāžai papildu dziedniecisko efektu. Dārgakmeņus izvēlas atkarībā no kristālu parametriem un cilvēka bioritmiem: dati par akmens saistību ar stihiju, planētu, nedēļas dienām, kā arī čakrām (enerģētiskajiem centriem cilvēka organismā).
120 min | Ls 45

 

Lai pieteiktos dabaSPA sejas procedūru testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!

Piesakoties testam, lūdzu, norādi, kuru no abām procedūrām veiksmes gadījumā būtu vēlme izmēģināt! Procedūru testēšanai tiks noteiktas divas veiksminieces – katru procedūru varēs izmēģināt viena laimīgā! Pieteikumus gaidīsim no 14.janvāra līdz 20.janvārim (ieskaitot), testa dalībnieces paziņosim 22.janvārī.

 

Bet jau tagad varam pačukstēt, ka šoreiz zaudētāja nebūs neviena – ikviena no jums saņems 15% atlaidi uz jebkuru no dabasSPA procedūrām (pēc pieteikumu saņemšanas izsūtīsim paroli, kas jānosauc atlaides iegūšanai)!

 

Par dabaSPA:
Dienas SPA studija dabaSpa piedāvā daudzveidīgas, neparastas, dažādām gaumēm un vēlmēm atbilstošas procedūras un rituālus.
Ieklausies sevī un izvēlies!
Īpašas procedūras kungiem un dāmām
Sibīrijas SPA, procedūras hamāmā, taizemiešu masāža un rituāls, afrikāņu SPA rituāls un daudzas citas procedūras ķermenim un garam
Procedūras līgavainim un līgavai
Rituāli ādas tvirtumam un slaidumam
Procedūras ar ekokosmētiku jutīgai ādai

dabaSPA studijā strādā kvalificēti un diplomēti SPA speciālisti ar maģiskām rokām un domām.
Sīkāka informācija un pieteikšanās: 67336740 vai 27704206, info@dabaspa.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu