Vārda dienu svin: Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Iespēja testēt DS laboratories nanokosmētiku matiem un skropstām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

eselīgi, spīdīgi mati un biezas, atliektas skropstas ir teju visu sieviešu sapnis. Tomēr gan ģenētiskas problēmas, gan apkārtējās vides ietekmes un nepareizu ikdienas skaistumkopšanas rituālu rezultātā matu un arī skropstu matiņu veselīgums var ciest. Tie var palikt trausli, plāni vai pat izkrist.

Vēlme palīdzēt risināt šīs problēmas amerikas kompāniju DS laboratories mudināja radīt jaunu, efektīvu ārstējošu un kopjošu produktu formulu. Jau 1994.gadā viņiem tas izdevās, kad tika radīts pirmais kompānijas nanokosmētikas produkts – Revita šampūns pret matu izkrišanu, kam šajos gados ir sekojuši arī kondicionieris, īpaši matu losjoni un par skorpstu un uzacu augšanu veicinoši līdzekļi.

Sadarbībā ar internetveikalu Amarina, kas ir DS Laboratories oficiālais pārstāvis Latvijā, piedāvājam arī Jums izmēģināt šos līdzekļus, lai pārliecinātos par to efektivitāti pašas uz savas ādas!

Ja vēlies pieteiktieDS laboratories matu un skropstu līdzekļu testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem! Pieteikumā norādi, kuru no līdzekļiem veiksmes gadījumā labprātāk izmēģinātu!
Pieteikumus gaidīsim no 26.februāra līdz 4.martam (ieskaitot). Produktu ieguvējas – testa dalībnieces paziņosim 5.martā. Katru līdzekli testēs viena lasītāja.

Testēšanai tiek nodoti:

REVITA šampūns matu augšanai


Šampūns vīriešiem un sievietēm. Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no efektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.
– Efektīva augšanas stimulatoru, antioksidantu, inhibitoru DGT kombinācija novērš matu izkrišanu un uzlabo matu augšanu.
– Pretsēnīšu komponenti nodrošina pretseborejas iedarbību, likvidējot blaugznas.
– Mitrinošie komponenti un aminoskābes uzlabo mata stiegras.
– Nesatur nātrija laurilsulfātu un nātrija laureāt sulfātu (SLS/SLES) – ar piemītošām maigām mazgāšanas īpašībām.
Revitas izmantošana ir ieteicama difūzās matu izkrišanas gadījumā (pēc pārciestā stresa, operācijas, narkozes, saslimšanas), kompleksās androģenētiskās alopēcijas ārstēšanā.
Sastāvs: kofeīns – 0,4%, Pyrus Malus (ābele) sēklu ekstrakts – 1,0% un spin lamatas, kuras apspiež brīvos radikāļus dzīvības sistēmās, kā arī citas augstas efektivitātes līmeņa sastāvdaļas, tādējādi padarot Revitu par unikālu savas kategorijas produktu.
Lietošana: nelielu daudzumu šampūna ieziest mitros matos, masējošām kustībām saputot 1-2 minūšu ilgumā, pēc tam rūpīgi izskalot ar ūdeni. Šampūnu var lietot ikdienā. 
Tilpums: 180ml
Cena: EUR 21,33
Nopērkams: www.amarina.lv

REVITA.COR kondicionieris pret matu izkrišanu

Šis matu augšanu uzlabojošais balzāms ir izveidots, balstoties uz pašām mūsdienīgākajām biotehnoloģijām. Tas izstrādāts kā turpinājums leģendāri veiksmīgajam REVITA šampūnam, tā iedarbība ir ne tikai tiešās pielietošanas laikā, bet arī sekojošo 12 stundu laikā. Balzāma REVITA.COR sastāvdaļas ir iekapsulētas vienotās mikrosfērās, pateicoties katjonu tehnoloģijai. Šāda veida inovācijas nozīmē, ka šīs sfēras paliek uz ādas virsmas ilgstošu laika periodu, pat intensīvu sporta nodarbību vai peldēšanas laikā.
Šī balzāma izstrādāšanā tika izmantoti ultra premium klases sastāvdaļas, katrai no tām ir uzkrāta bagātīga klīnisko izmēģinājumu vēsture. Sastāvdaļu atlase tika veikta tādējādi, lai to iedarbība būtu nozīmīga gan matu folikulu funkcionēšanai, gan arī ādas vitalitātei. Šis produkts ir unikāls vēl ar to, ka tas ir pietiekami iedarbīgs 5α- dehidrotestosterona blokators. Visas šīs formulā izmantojamās īpašības padara to par iedarbīgu matu augšanas stimulatoru. Balzāms REVITA.COR ir ideāls gan individuālajā izmantošanā, gan arī kopā ar citām, matu kvalitāti uzlabojošām, procedūrām.
Sastāvs: lupīna, inozitols, žeņšeņs, citrulīns, kofeīns, tripeptīda-1biotinīls, arginīns, apigenīns.
Tilpums: 190ml
Cena: EUR 24,17        
Nopērkams: www.amarina.lv

REVITA.EPS skropstu (uzacu) augšanu veicinošs līdzeklis

Klīnisko pētījumu rezultāti pierāda, ka, lietojot preparātu Revita EPS tikai 4 nedēļas, skropstas kļūst biezākas un garākas pat par 25%. Preparāta sastāvā nav medikamentu (piemēram, bimatoprosta), tādēļ tas ir drošāks un saudzīgāks nekā citi līdzīgi līdzekļi.
Lietošana: Preparāts ir jālieto regulāri 4 nedēļas, divas reizes dienā (no rīta un vakarā). Pirms lietošanas notīriet no sejas kosmētiku. Paspiediet zīmuļveida tūbiņas augšdaļu, lai izspiestu līdzekli. Uzmanīgi ar aplikatoru apvelciet ādu ap plakstiņu malām tā, it kā lietotu acu zīmuli. Līdzeklis ir pilnībā drošs, tādēļ, pat iekļūstot acīs, tas nav jānoskalo. Revita EPS lietošanas laikā var lietot arī citus sejas un acu kosmētikas līdzekļus.
Lai saglabātu sasniegto rezultātu, ieteicams lietot Revita EPS zīmuli regulāri. Kad ir sasniegts vēlamais rezultāts, ieteicams to lietot reizi dienā.
Cena: EUR 38,40
Nopērkams: www.amarina.lv

 
Par DS laboratories:

Revita līdzekļu ražotājs ir amerikāņu firma DS laboratories, kas 1994.gadā izgudroja šo jauno, inovatīvo nanokosmētikas formulu, kas palīdz pilnībā aizmirst par matu izkrišanas problēmām – gan kosmētiskām, gan ģenētiski iemantotām.
Ir veikti vairāki klīniskie pētījumi, kas ir pierādījuši DS laboratories līdzekļu milzīgo spēku un efektivitāti cīņā ar alopēciju. Un, galvenais, šie līdzekļi ir pilnīgi nekaitīgie veselībai. Šobrīd pasaulē nav analogu preparātu.
Ja citos līdzekļos ir atrodama tikai viena vai divas aktīvās vielas, tad šajos tādas ir 18. Viss, kas nepieciešams veseliem matiem – vitamīni un ārstnieciskie komponenti, ir apkopoti vienā produktā un iekapsulēti speciālās „nanosomās”. Tās ir 200 reizes mazākas nekā cilvēka šūnas, tāpēc viegli nonāk ādas dziļākajos slāņos un vēl 12 stundas pēc šo līdzekļu lietošanas izplata aktīvās vielas.
Apzinoties šīs formulas spēku, DS Laboratories ar pilnu pārliecību sola saviem klientiem vienmēr atgriezt naudu, ja līdzekļi nepalīdzēs. DS Laboratories ir zīmols, kas orientēts TIKAI un vienīgi uz rezultātu sasniegšanu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu