Vārda dienu svin: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass

Iespēja testēt celulārā ūdens gelu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

NSTITUT ESTHEDERM filosofija ir balstīta uz pamatelementiem: ūdeni un gaismu. Ūdens ir galvenais dzīvības elements uz Zemes, kā arī mūsu ādā, šūnās un kosmētikas produktos, taču ļoti svarīga ir izmantotā ūdens kvalitāte.

Tāpēc INSTITUT ESTHEDERM zinātnieku grupa ir radījusi Celulāro ūdeni (Eau Cellulaire), kas sastāva, struktūras un bioelektroniskā līdzsvara ziņā ir līdzvērtīgs ādā dabiski esošajam ūdenim. Tas ir ādā atrodamā ūdens kopija – „dubultnieks”. Celulārā ūdens ideālais minerālsāļu un mikroelementu līdzsvars sniedz ādai enerģiju, kas tai ir nepieciešama ik dienu, lai tā funkcionētu, izmantojot visu potenciālu, un saglabātu veselīgo mirdzumu. Tas iedarbojas kā īsta „enerģijas bumba”! Jo vairāk jūs izmantojat Celulāro ūdeni, jo skaistāka ir jūsu āda.

INSTITUT ESTHEDERM piedāvā SievietesPasaule.lv testam īpašu Celulārā ūdens produktu variāciju – Celulārā ūdens gelu. Tas ir kā koncentrēts svaigums, kas no jauna uzlādē ādu ar enerģiju un ūdeni. Satur Celulāro ūdeni un Akvaporīnu patentu: akvaporīni ir membrānas proteīni un īstie „molekulārā ūdens kanāli”, kas augu diennakti pārvada mitrumu uz ādas dziļākajiem slāņiem. Āda kļūst maigāka un tiek noturīgi mitrināta. Celulārais ūdens uzlabo šūnas enerģētisko vidi un stimulē šūnu aktivitāti. Arbūzu smarža sniedz tūlītēju svaiguma sajūtu. Piemērots visiem ādas tipiem, it īpaši nogurušai, saspringtai un dzīvīgumu zaudējušai ādai. Ideāli piemērots spīdīgai ādai un/vai tiem, kam patīk vieglas tekstūras.

Lai pieteiktos Celulārā ūdens gela izmēģināšanai, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus ar norādi „Celulārā ūdens gela tests” gaidīsim no 18.marta līdz 24.martam (ieskaitot), trīs veiksminieces – testa dalībnieces paziņosim 26.martā.

 

Par INSTITUT ESTHEDERM:
INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: “Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē”.
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu