Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Iespēja saņemt atbalstu savai biznesa idejai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja tu nesen esi dibinājusi uzņēmumu vai arī gribi uzsākt savu biznesu Rīgā, izmanto iespēju pieteikties jauno uzņēmēju grantu programmas “Atspēriens” konkursam. Pieteikties var līdz 16.martam.

Šogad plānoti divi “Atspēriens” grantu konkursi ar kopējo pieejamo grantu apjomu 92 000 latu (pirmajam konkursam – 48 000 latu).

“Atspēriens” piedāvās ne tikai finansiālu atbalstu konkursa uzvarētājiem, bet arī jaunas zināšanas, organizējot bezmaksas seminārus par uzņēmējdarbībā svarīgām tēmām, kas būtiskas ikvienas labas idejas īstenošanai.

Konkursu organizē Rīgas dome un Swedbanka.

Cik lielu atbalstu var dabūt un kas var pieteikties?
Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā (ne ilgāk kā vienu pilnu gadu). Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti eksports, inovācijas, tūrisms un transports.
Programmas ietvaros tiks daļēji (75% apmērā) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms 6 000 latu.

Kā pieteikties?
Uzņēmēji aicināti pieteikties grantu programmas “Atspēriens” konkursam līdz šī gada 16.martam.

Konkursa pieteikumus jāiesniedz Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā Rīgā, Kungu ielā 7/9, LV-1050, vai ierakstītā vēstulē jānosūta pa pastu Rīgas domes Uzņēmējdarbības koordinācijas centram Rīgā, Rātslaukumā 1, LV-1539.

Informācija par semināriem un plašāka informācija par grantu programmu: www.atsperiens.lv 

Dalīties.

Atstāt Ziņu