Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Iespēja laimēt Fiskars pannu un katlu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies.

evar noliegt, ka Latvija piedzīvo īstenu kulinārijas bumu – mājās gatavots ēdiens ir kļuvis par vērtību, turklāt tā nav aprobežošanās tikai ar vārītu kartupeļu vai makaronu pagatavošanu. Līdzās tradicionālajiem ēdieniem, mēs nebaidāmies iepazīt arvien jaunus produktus, to kombinācijas un garšas.

Kā zināms, gatavošana ir vēl patīkamāka, ja vari to darīt ērtā vidē un izmantojot ergonomiskus virtuves piederumus. Tādi pavisam noteikti ir Fiskars rīki. Bet, vai zināji, ka Fiskars ražo ne tikai dažnedāžādus nažus, lāpstiņas, kulšanas, cepšanas un citus piederumus, bet tas ražo arī katlus un pannas?

Jā, Fiskars to patiesi dara! Fiskars Funcional Form pannas un katli ir praktiski un funkcionāli. To elegantais un pievilcīgais dizains lieliski papildina jebkuru mūsdienīgu virtuvi. Viss produktu klāsts izgatavots no matēti pulēta nerūsējošā tērauda, un pannas ir klātas ar  izturīgu, nepiedegošu materiālu. Pannu un katlu rokturi ir pārklāti ar silīcija kārtu, kas neļauj tiem slīdēt rokās. Tie ir piemēroti gatavošanai uz indukcijas, kā arī jebkuras citas plīts virsmas, tos var lietot arī cepeškrāsnī līdz pat 200 grādu augstā temperatūrā un bez raizēm var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Mēs dodam iespēju trijām no jums iegūt savā īpašumā šo trauku komplektu (katls un panna) un izmēģināt tos dzīvē!

Lai pieteiktos trauku testam, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!

Šoreiz tev pieteikuma tekstā jāuzraksta recepte kādam no taviem iecienītākajiem rudens/ziemas sezonas ēdieniem, kuru tu pagatavotu kā pirmo, ja tavā īpašumā nonāktu šis trauku komplekts!


Pieteikumus gaidīsim no 29.novembra līdz 8.decembrim (ieskaitot). Izvērtējot pieteiktās receptes, noteiksim testa dalībnieces, kuras paziņosim 9.decembrī.

Pēc kāda laika, protams, gaidīsim no laimētājām atsauksmes par katlu un pannu, kā arī fotorecepti ēdienam, kuru minēja pieteikumā!

 

Atbalsta:

Dalīties.

Atstāt Ziņu