Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Iespēja iegūt biļetes uz izrādi Marija Stjuarte

Pinterest LinkedIn Tumblr +

20.maijā plkst. 18.30 uz Valmieras teātra Lielās zāles skatuves pirmizrāde – Frīdriha Šillera traģiskai spēlei par karalienēm, sievietēm un vīriešiem „Marija Stjuarte”. Izrādes režisors Oļģerts Kroders.
Iestudējuma galvenās varones – Anglijas karaliene Elizabete un Skotijas karaliene Marija Stjuarte, cīnīdamās par varu, patiesībā tikai vēlas mīlēt un tikt mīlētas. Vīrieši, cīnīdamies par karalieņu mīlestību, patiesībā grib sagrābt varu.
„Nekas šajā pasaulē nemainās – vara ir tik liels kārdinājums, ka cilvēki plēsās, plēšas un plēsīsies pēc tās, lai arī viņu politiskās spēlītes būtu cik nejēdzīgas!” uzskata režisors O. Kroders.
Līdz pat 20.maijam pareizi atbildi uz jautājumiem un viens veiksmīgais atbilžu autors/-e saņems ielūgumu 2 personām uz 25. maija izrādi „Marija Stjuarte”.
Atbildes uz jautājumiem meklē www.vdt.lv.

1. Kuras Valmieras teātra aktrises spēlē karalieņu – Elizabetes un Marijas Stjuartes – lomas?
a) Elīna Vāne un Ieva Puķe
b) Dace Eversa un Ieva Puķe
c) Inga Siliņa un Ilze Lieckalniņa

2. Izrādes „Marija Stjuarte” kostīmu māksliniece, kas pēc Oļģerta Krodera vārdiem „rada kostīmus ar mūžības pieskārienu”, ir ….. ?
a) Ieva Kundziņa
b) Anna Heinrihsone
c) Kristīne Abika

3. Oļģerts Kroders ir vecākais režisors Eiropā, kurš vēl joprojām regulāri iestudē izrādes.  Kāds ir O. Krodera vecums?
a) 77
b) 88
c) 99

 

Konkursā var piedalīties tikai SievietesPasaule.lv reģistrētās lietotājas! Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un norādi, tavuprāt, pareizās atbildes. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu