Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Iespēja- bezmaksas plastikas ķirurgu konsultācijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Visu aprīli Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā noris estētiskās ķirurģijas „Skaistuma mēnesi”, kura ietvaros piedāvās plastikas ķirurgu konsultācijas bez maksas.

„Skaistuma mēneša” laikā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt sertificētu plastikas ķirurgu dr. Valentīnas Kandaurovas un dr. Inas Freimanes konsultācijas bez maksas par plastiskās ķirurģijas iespējām estētisku un funkcionālu problēmu risināšanā.

Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs ir pirmā iestāde Baltijas valstīs, kur jau no 1980. gada dr. Valentīnas Kandaurovas vadībā tiek veiktas plastiskās ķirurģijas operācijas sejai un ķermenim. Pacientiem pieejamas šādas estētiskās ķirurģijas operācijas – pieres, sejas un kakla plastika, plakstiņu plastika, deguna korekcija, atstāvošu ausu korekcija pieaugušajiem un bērniem, krūšu korekcija, vēdera priekšējās sienas plastika, liposakcija, ādas jaunveidojumu (kārpu, papillomu, dzimumzīmju) likvidēšana, lāzerterapija, botulīna injekcijas grumbu likvidēšanai uz laiku, šķidro implantu ievadīšana grumbu korekcijai, kā arī  tetovējumu likvidēšana.

„Skaistuma mēneša” laikā konsultētajiem pacientiem būs pieejama 10 – 15% atlaide estētiskās ķirurģijas operācijām, piedāvājumu izmantojot 2011. gada laikā.

Pieraksts uz „Skaistuma mēneša” konsultācijām Stradiņu Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra reģistratūrā Rīgā, Dzirciema ielā 20 vai pa tālr. 67452015. Aprīļa laikā plānotas arī bezmaksas konsultācijas Latvijas novados, Kurzemē un Latgalē.

Dalīties.

Atstāt Ziņu