Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Iepriecini ar lielisku dāvanu no Olijs!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojas saspringtais, tomēr, ļoti patīkamais dāvanu iegādes laiks, lai iepriecinātu sev apkārt esošos ar patīkamām dāvanām Ziemassvētkos!

Olijs somas ir roku darbs, un tās tapušas Latvijā. Katrai somai piemīt arī neliels unikalitātes pieskāriens, jo katram somas modelim radīts ierobežots eksemplāru skaits.

Olijs iepirkumu maisiņi lieliski piemēroti nelieliem ikdienas pirkumiem un virknei citu lietu, kam parasti neatliek vietas somā. Iepirkumu maisiņš var kļūt par oriģinālu aksesuāru, izvēloties savai gaumei un noskaņojumam atbilstošāko maisiņu.

Olijs plecu somas ideāli piemērotas tiem, kam vajadzīgs kas ietilpīgāks. Īpaši noderīgas tiem, kas savā brīvajā laikā nodarbojas ar sporta aktivitātēm, jogu, vai dodas atpūsties uz pirti vai SPA. Plecu somā pietiks vietas gan dvielim un sporta tērpam, gan jogas paklājiņam. Vasaras periodā baudiet jūru un sauli, izmantojot Olijs somu kā praktisku pludmales aksesuāru.

Bieži vien dzirdēts, ka sievietes rokas somiņā atrodams viss iespējamais un neiespējamais. Tomēr, lai pats svarīgākais vienmēr pa rokai, Olijs radījis sievišķīgus kosmētikas maciņus. Tie būs lieliski piemēroti mazajam make-up komplektam, ko viemēr paņemt sev līdzi.

Visiem tiem, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, noderēs Olijs mugursomas. Skolēniem tās īpaši ērtas sporta tērpam.

Ceram, ka plašajā un krāsainajā Olijs somu piedāvājumā katrs varēs atrast ne tikai sev piemērotāko, bet arī iepriecināt citus ar oriģinālām dāvanām Ziemassvētkos.

 

Olijs somas var iegādāties www.olijs.lv un „Berģu bodē”!

olijs somas

Pozitīvām emocijām piepildītu pirmssvētku laiku Jums novēl Olijs.lv!

Dalīties.

Atstāt Ziņu