Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks

Iedvesmojošs jautājumu-atbilžu vakars

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveicinātas, SievietesPasaules lasītājas!  

26.oktobrī no 18:00 līdz 21:00 es atkārtoti vadīšu jautājumu-atbilžu vakaru „Rudens pārsteidzošā iedvesma”. Trīs stundu laikā draudzīgā gaisotnē katrai no jums būs unikāla iespēja iegūt konkrētas atbildes un arī izmēģināt praktiskus pašpalīdzības, un ja būs vēlme, arī psiholoģiskās pašaizsardzības paņēmienus.

Par to, kā mums gāja pirmajā jautājumu-atbilžu vakarā, vari izlasīt dalībnieču atsauksmēs- šeit.

Šī būs brīvā saruna, kurā jūs varēsiet izvēlēties sarunas tēmu un atrast atbildes uz tieši Jums svarīgiem jautājumiem.

Lai būtu vienkāršāk orientēties psiholoģisko tēmu jūrā un Jūs varētu saņemt no sarunas vislielāko atdevi, piedāvāju vairākas tēmas sarunas uzsākšanai:

* Nogurums, izdegšana un stress: mīti un patiesība. Kā palikt smaidīgām, kad ir liela atbildība, darba slodze un aiz loga tumšie rudens vakari? efektīvi pārvarēt nogurumu? Kā tikt klāt iekšējiem resursiem?

(būs iespēja aizpildīt „izdegšanas” testu un izmēģināt relaksācijas vingrinājumus)

* Bieži vien saka, ka ja Tu kaut ko ļoti vēlies, tas piepildīsies. Jā, bet pie noteiktiem nosacījumiem! Kas ir šie nosacījumi? Kā sasniegt savus mērķus, nevis konstatēt, ka rezultāts īsti neapmierina un varēja jau būt labāk? Kā pareizi sapņot?

* Kritikas iespējas un slazdi: kā uztvert kritiku? Kā pasargāt sevi no kritikas iznīcinošās ietekmes? Kā „atkost” manipulatorus?!

* Runāt, mācīt, prezentēt, uzstāties, būt redzamām: kā to darīt ar vieglumu un bez trauksmes?  Kā būt ietekmīgai?

* Kā pateikt „Nē!” un tikt vaļā no sen traucējošām attiecībām, ieradumiem, domām, izjūtām, atmiņām? Vai var un kā atteikt radiem un draugiem?

* Sieviete, meita, māte, mīļākā, sieva, draudzene, kolēģe, partnere …. Kā neapjukt šajās lomās un saglabāt saikni pašai ar sevi? Dažādu attiecību meklējumi, atradumi, likstas, prieki, jautājumi.

* Brīvā tēma – katrai no jums ir iespēja pieteikt savu tēmu jau iepriekš, rakstot uz e-pastu: sp@sievietespasaule.lv

Vietu skaits ir ierobežots! Pasteidzieties pieteikties tagad, neatliekot uz rītdienu, parītdienu vai uz mūžību svarīgu jautājumu risināšanu un savas dzīves kvalitātes uzlabošanu! 

Dalības maksa:

5 Ls- maksājot līdz 20.oktobrim

7 Ls – maksājot no 20. līdz 25.oktobrim

10 Ls – pašas nodarbības dienā (26.oktobrī).

Pieteikties nepieciešams jebkurā gadījumā, zvanot pa tālr. 25990679 vai 26369141, vai piesakoties elektroniski sp@sievietespasaule.lv

Jautājumu atbilžu vakars norisināsies SievietesPasaule.lv telpās Brīvības ielā 99-4 (3.stāvā).

Izdevīgi būt izlēmīgai un aktīvai! Turklāt, pirmās 10 pieteikušās dalībnieces gaida dāvanas! Tas ir mans rakstu apkopojums ar praktiskiem padomiem un ieteikumiem par dažādām personības izaugsmes iespējam, attiecībām, bērnu un pusaudžu psiholoģiju un citām tēmām.

Panākumiem ražīgu rudeni vēlot,

Psiholoģe Marija Ābeltiņa
marija.abeltina@gmail.com
http://twitter.com/MarijaAbeltina
tel. 29231856

 

Nedaudz par mani.
Esmu absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot maģistra grādu psiholoģijā, esmu arī apguvusi dažādus praktiskus psiholoģijas instrumentus, tai skaitā NLP metodes. Turpinu savu pašizglītību arī šobrīd. Psiholoģijā un psihoterapijā mani interesē tie virzieni, kas ir vērsti uz zinātniski pierādītu, ātru, efektīvu un noturīgu rezultātu sasniegšanu. Es vairāk kā 10 gadus darbojos, vadot un organizējot dažādas pašattīstības un pašizpētes grupas, esmu autore dažādiem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem Latvijas Universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē, Starptautiskajā praktiskās psiholoģijas augstskolā. Vairāk kā 6 gadus darbojos Krīžu un konsultāciju centrā „Skalbes” kā praktizējošā psiholoģe. Man sagādā prieku arī dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, rakstot publikācijas dažādiem interneta portāliem un žurnāliem.


Dalīties.

Atstāt Ziņu