Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Iedvesmai- pieci soļi līdz Radīšanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Afirmācija ir mūsu domu izpausta skaņas plūsmā- tā ir lūgšana, kurā mēs izmantojot savu Dvēseles spēku, aktīvu rīcību izpaustu domu apzināti konstruējam un radam realitāti izmainošās programmas, kas kalpo kā magnēts, kā ziņa Visumam, ka mēs to vēlamies pieņemt un ielaist savā dzīvē. Tas ir viens no Radīšanas instrumentiem, kas ir pieejams Dievišķai Dvēselei – Cilvēkam, kas ir tik aktīvs tieši šajās Jaunājās Enerģijas, tajā brīnumā, ko mēs radam paši- jau tagad!

Tā kā katram mums piemīt Dieviška dzirksts, kas izpausta caur Emociju, Domu, Skaņu- Vibrāciju, mēs iekustinām to smalko pasauli

Lai piedalītos aktīvā savas dzīves līdz-radīšanā, ir jāapzinās, kas ir tas, ko mēs patiesi vēlamies. Lai tevi nemulsina fakts, ka brīžiem tas, ko mēs vēlamies šobrīd neatbilst tam, ko mēs esam iedomājušies, ka vēlamies. Tas tikai parāda to, ka Dvēselei lai piepildītu, kādu no vēlmēm ir nepieciešama vel kāda situācijas izpilde un mācības apzināšanās.
Solis – Apzināšanās- atbrīvojam prata blokus un apzināmies visas savas velmes
Solis- Atvēršanās – atveram sevi darbam ar savu karmu
Solis- Pieņemšana- pieņemam sevi un to karmisko situāciju, kas mums ir. Tas ir darbs ar piedošanas enerģiju
Solis- Izstarošana – izstarojam un apzināmies savu Dvēseles gaismu
Solis- Apvienošana- apvienojam domas, darbus, vardus, emocijas-Radīšanā

Lai sāktu ko Radīt ir nepieciešams to apzināties, kas ir tieši tas, kas ko patiesi vēlies.

Lai apzinātos, tev ir emocionāli jāsagatavojas tam, ka tas ko ieraudzīsi, var būt atšķirīgs no tā ko vēlās tavs prāts, tāpēc lai atbrīvotu sava prata spriedzi un pieļautu izpausties savām patiesām Dvēseles vēlmēm izmanto Zeltītā Gaismas stara atbalstu.

Zeltītais Gaismas stars palīdzēs atbrīvot un izšķīdināt šo šaubu ēnu, ko dažreiz uzspiež prāts ar viņa šablonu radošo dabu. Piesauc Zeltīto Gaismas staru pirms strādā ar informācijas saņemšanu, no mierini savu pratu, haotiskās domas, jo tieši tās, var traucēt pilnībā sajust patieso informāciju.

Aizveriet acis un kādu brīdi vienkārši dziļi elpojiet, bet dariet to ritmiski un tāda plūsmā, lai sevi nepārpūlētu, bet gan justos harmoniski un mierīgi, plūstoši un piepildoši.

Atlaidiet situācijas, domas, lai tas plūst brīvi, kaut kur fonā veido tēlus, ļauties savā sajūtām, kas tev dzimst sirdī, kad tu ieelpo un izelpo caur savu sirds centru.

Pamazām vizualizē, kā no tavas sirds ar katru izelpu rodas skaists zieds, kas no tavas ieelpas piepildās ar spožu baltu gaismu.

Kādu mirkli vienkārši elpo un esi šajā procesā.

Tad ļauj lai skaistais zieds izplaukst tik tālu , ka apņem tavu ķermeni arī piepildot un padarot to spožu un baltu, starojošu un mierpilnu.

Dari to tik ilgi līdz sajūti mieru.

Tad atver acis un tu esi gatavs, lai iegūtu sev vēlamo informāciju.

Mīlestību vēlot

Ilze Līkuma

http://www.smalkapasaule.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu