Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Idejas praktiskām Ziemassvētku dāvanām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kurš gan ir teicis, ka Ziemassvētkos nevar dāvināt lietas, kas noteikti noderēs ikdienas darbos un sadzīvē!? Tas tikai parādīs, ka jums šis cilvēks rūp!

Labākā dāvana svētkos – kalendārs ar Tavām mīļākajām bildēm!
Labākais veids kā iepriecināt sevi vai savus mīļos visa gada garumā, katru dienu!
Izvēlies fotogrāfijas ar bērniem, mazbērniem, no ceļojuma vai vienkārši mīļas bildes, saliec tās kalendārā un tās Tevi vai Tavus mīļos pavadīs visu nākamo gadu. Kalendārā ir tik daudz iespēju: izvēlies fonus, īpaši izcel dzimšanas dienas, vārda dienas vai jebkuru citu Tev svarīgu dienu, to apvelkot, pasvītrojot vai datuma lodziņā ieliekot bildi.
Viss ir tieši tik vienkārši, un sajūsmināti būs visi!
Nāc un izveido savu kalendāru – www.albumi.lv!

 

 

Koka gludināmie dēļi “Gludināmais koks”
Atceroties mammas un vecmāmiņas ar viņu uzticamajiem palīgiem – koka gludināmajiem dēļiem – prātā pazib siltas un mājīgas domas.
Latvijā radītais zīmols “Gludināmais koks” aicina restaurēt izjūtas, piedāvājot elegantus un praktiskus koka dēļus ar individuālu auduma dizainu.
Līdzās praktiskajai pusei, tie kalpos arī kā gaumīgs elements ikvienam interjeram.
SIA “Wood & Textile Factory” devīze – “Izbaudīt procesu, gan radīšanas, gan gludināšanas, gan dāvināšanas. 😉
www.gludinamaiskoks.lv

 

Ziemassvētku un Jaunā Gada piedāvājums dāvanu iegādei!
Nopērc brilles sev un otras līdz 40 LVL saņem bez maksas! Ja uzreiz nevari izvēlēties brilles, saņem dāvanu karti 40 LVL vērtībā, kuru var atprečot līdz decembra beigām!
Izmanto iespēju – izvēlies dāvanu sev vai saviem tuviniekiem.
www.visionexpress.lv

 

Uzdāvini sirsnīgu, oriģinālu un personalizētu dāvanu – UzvelcKreklu.lv
Dāvana pāris klikšķu attālumā ar piegādi uz mājām vai dāvanu saņēmējam tieši rokās! Apdrukas darbnīca UzvelcKreklu.lv pārsteigs Tevi ar simtiem sirsnīgu un mīļu gatavo dāvanu ideju Ziemassvētkos draugiem, radiem un kolēģiem. Tu vari izvēlēties no mūsu radošās komandas sagatavotajām idejām vai radīt savu īpašo dizainu pats Apdrukas Darbnīcā, pievienojot zīmējumus, mīļākās fotogrāfijas, uzrakstus, iedvesmojošus tekstus vai mīļus novēlējumus dažnedažādām lietām.
Atrodi dāvanas tuveniekiem ŠEIT >>.

 

Tējas, kas sildīs gan nosalušās ķepas, gan omu
Gardās un smaržīgās Rūķīšu tējas sasildīs pat drēgnākajā ziemas dienā. Turklāt, ne tikai nosalušās ķepas, bet arī omu un dzīvesprieku. Plašais sortiments iepriecinās ikvienu dabas bagātību baudītāju. Pat steidzīgākos, jo ērtākai lietošanai Rūķīšu tējas jau vairākus gadus piedāvā plašu sortimentu ar mērcējamajām tējām tēju spilventiņos. Noteikti iepriecinās fakts, ka tās ir tikpat kvalitatīvas, kā uzņēmuma piedāvātās beramās tējas. Tēju spilventiņus dāvanām variet sagādāt gan kastītēs atsevišķās sortēs, gan kā Rūķīšu tējas Lielo kolekciju, kur skaistā komplektā apvienotas 9 veidu augļu un zāļu tējas pa 10 spilventiņiem no katra veida. Baudiet Latvijas dabas bagātības!
www.rukisuteja.lv


Uzdāvini sev vairāk brīva laika un mazāk rūpju!
Mājas uzkopšanas palīgs iRobot pilnībā mainīs Tavus mājas uzkopšanas paradumus, jo ikdienas tīrīšanas veikšanai vairs būs nepieciešams tikai nospiest pogu! Tas viegli tiek galā ar dažādiem netīrumiem, pat dzīvnieku vilnu, tīra gan cietās virsmas, gan īsspalvu paklājus. Tas ērti iztīra arī gružus no istabas kaktiem un gar sienām. Tas neaizņems daudz vietas un, pateicoties savam nelielajam izmēram, (tikai 9 cm augsts) ļauj tīrīt zem gultām un skapjiem, kur ar citām tīrīšanas metodēm to ir grūti izdarīt. Uzdāviniet sev šajos svētkos un turpāk vairāk brīva laika un mazāk lieku rūpju!
www.irobot.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu