Vārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Idejas mīlestības pilnai Valentīndienai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

irsniņas, ziedi un šampanietis, – tā ir klasika, kuru 14.februārī – visu mīlētāju dienā – vari papildināt ar vēl citiem pārsteigumiem savai otrajai pusītei. Šeit piedāvāsim idejas, kur pavadīt Valentīndienu un ar ko pārsteigt otro pusīti.

SPA & SPE rituāls mīlestības maģijas izjušanai SĀRTĀ DZIRKSTELE
Vislabākais veids, kā pavadīt svētā Valentīna dienu, ir pavadīt to kopā! Lutiniet sevi ar iedvesmojošu un juteklisku SPA & SPE rituālu “Sārtā dzirkstele”, kas ikdienas rūpes aizvirzīs ārpus laika, ļaus kopā atpūsties un pavisam citādi izjust mīļotā cilvēka sabiedrību, sajust viņa klātbūtni un tuvumu.
Valentīndienas rituāls sāksies ar kopīgu atpūtu baseinā un sildīšanos pirtiņās, kur viens otru lutināsiet ar ķermeņa masku vai skrubi. Pēcāk meistari aicinās Jūs uz Uguns sārto procedūru telpu, kurā Jūs divatā baudīsiet līdzsvarojošu ķermeņa masāžu ar jutekliskām aromātiskajām eļļām, auzu pūdera pieskārienu un rāmu karsēšanos aromapirts baļļā. Rituāla noslēgumā turpināsiet kopā baudīt laimības mirkli Atpūtas istabā sveču gaismā, baudot aromātiskus mīlestības dzērienus un veselīgus našķus.
3 h 30 min – 125 EUR (2 personām). Rituāla parastā cena 178 EUR.
Īpašais piedāvājums spēkā tikai no 14.–16.februārim (atlaides nesummējas!).
Vairāk informācijas: www.ladaile.lv

 

Romantika uz kino ekrāniem
Kino. Klasika, kas sevī slēpj kaut kādu īpašu burvību… Un vēl taču tā īpašā skūpstu rinda!
Kinoteātris Kino Citadele 14.februārī piedāvā īpašu romantisko filmu programmu un sadarbībā ar AVON dāvina īpašu biļešu cenu skūpstu rindā. Programmā divas īpaši romantiskas un skaistas filmas: stāsts par divu jauniešu nenogurstošu cīņu par mīlestību filmā “Bezgalīgā mīlestība” un stāsts par mīlestību gadsimta garumā filmā “Ziemas pasaka”.
Bet, protams, protams, varat iet pretī visiem Valentīndienas standartiem un doties uz kādu asāka sižeta filmu. Izvēle ir jūsu. Mājā, kurā dzīvo kino gaida jūs!
Vairāk: www.forumcinemas.lv

 

Mīlestība, cieņa un īpaša attieksme!
Ja saki – nē! – konfekšu kārbām sirds formā, rožu pušķiem, plīša lācīšiem un citām „rozā’’ un „pūkainām’’ lietām, bet vēlies sagādāt īpašu dāvanu, kas pauž mīlestību, cieņu un attieksmi, mums ir pāris idejas!
Šogad Valentīndiena iekrīt piektdienā, kas ir ideāla nedēļas diena, kad pilnībā atslēgties no ikdienas steigas un pienākumiem, lai ļautos kopīgai atpūtai ar mīļoto. Viens no variantiem ir doties romantiskās vakariņās kādā no restorāniem, tādējādi nomainot ierasto mājas vidi un ļaujoties romantiskām jūtām. Aizved savu mīļoto uz kādu jums abiem nozīmīgu vietu, kur kopā pasapņot, piemēram, uz Suntažu observatoriju vai SPA apmeklējumu, bet, ja vēlies šo dienu padarīt vēl jo vairāk romantisku, pārsteidz ar baucienu zirga kamanās, pats galvenais šajā dienā ir būt kopā un izbaudīt ikvienu mirkli.
Taupi laiku un dāvanu centrā www.FromMe.lv vienas minūtes laikā saņem un nosūti e-pastā individuālu dāvanu karti!

 

Sajūtu un garšu vakars
TĀDA IR MĪLESTĪBA
14.februāris. Piektdiena. Ja esi gatavs doties vai līdz pasaules malai kopā ar savu mīļoto, dosies uz Vecpiebalgu. Tur, kafejnīcā Ūdensroze notiks jau otrais sajūtu un garšu vakars, šoreiz – mīlestības noskaņās.
Vakara ietvaros jūs sagaida:
– īpaša „mīlestības ēdienkarte” 3 kārtās
– mīlestības mūzika vārdos un dziesmās, par ko rūpēsies Linda un Edžus Kaukuļi
– saskanīgākā pāra noteikšana un Valentīndienas loterija
Ieejas kartes iepriekšpārdošanā nopērkamas līdz 11.februārim. Kartes cena (2 personām) – EUR 30,-. Cenā ietilpst vieta pie galdiņa, koncerts, gardēžu vakariņas (vīna glāze, uzkoda, pamatēdiens (3 izvēles), deserts).
Pieteikšanās pa tālruni 29100981 vai info@udensroze.lv

 

Romantisks randiņš vai jautra atpūta Fantasy Park!
Kā pārsteigt mīļoto? Kā pavadīt laiku kopā? Neuztraucies – Fantasy Park boulings un biljards būs ideāla vieta gan jautrībai, gan romantikai, gan atraisītām sarunām!
Mīlestības nedēļas laikā no 10.02.14.-16.02.14 Fantasy Park būs ļoti romantiski noskaņoti – rezervē biljardu vai boulingu uz 2 stundām, pasaki paroli „RANDIŅŠ” administratorei un saņem no mums pārsteigumu!
Visu mīlētāju dienā, 14.februārī – izklaides centrā valdīs īpaši sirsnīga atmosfēra – uzstāsies DJ un  vijolnieks! Tas būs vēl nedzirdēts baudījums!
Ieeja kā vienmēr bez maksas. Sākums plkst.21:00
Vairāk informācijas: www.riga.fantasypark.lv

 

Gribi, lai sirds atkal sitas straujāk?
Vai zināji, ka smiešanās laikā mūsu ķermeni pārņem pozitīvais stress? Sirds sitas ātrāk, paaugstinās asinsspiediens un noārdās stresa hormoni organismā. Tu taču gribi, lai visas šīs lietas notiek kā ar tevi, tā tavu otro pusīti, vai ne? Tad nav daudz, ko domāt – 13. un 14.februārī jādodas uz klubu Godvil, kur notiks improvizācijas šovs SPIEDIENS. Tā ir trīsdimensiju teatrāla parādība, kuras mērķis ir dabīgā veidā izSPIEST no skatītājiem smaidu. Šovs ir veidots vairākos īsos, humoristiskos, iepriekš nesagatavotos skečos (etīdēs), kuru galvenās vadlīnijas ietekmē skatītāji. Šova formāts ir pamatsastāva aktieri un viesaktieris (sabiedrībā populāra persona), kurš uz katrā šovā tiek mainīts. 13.februāra šovā viesaktiera lomā iejutīsies rokeris Frīdis, bet 14.februāra šova – aktrise Agnese Zeltiņa!
Vairāk informācijas un biļešu iegāde: www.spiediens.com

Gardas vakariņas īpašā atmosfērā
Teiciens, ka mīlestība iet caur vēderu, noteikti ir dzīva arī mūsdienās. Vienalga, vai tā ir visvienkāršākā kotelete un karbonāde, vai kaut kas eksotiskāks, tu viņu noteikti vari pārsteigt ar pašas gatavotām vakariņām, kas pasniegtas īpašā atmosfērā!
Nav ideju, ko pagatavot? Ieskaties mūsu recepšu sadaļā vai arī šajos lasītāju pieteiktajos vīriešu mīļākajos ēdienos

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu