Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Idejas, kā oriģināli apsveikt tēti!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēs zinām, ka atrast dāvanu vīrietim nav vieglākais uzdevums, pat ja šis vīrietis ir svarīgākais vīrietis mūsu dzīvē – mūsu tētis. Savam tēvam mēs varam pateikties par tik daudzām lietām: par mūsu dzīvību, par burvīgajām bērnības atmiņām, par drošības sajūtu, sēžot tētim klēpī, par pasakām pirms gulētiešanas, par atbalstu, par padomiem un rūpēm visas dzīves garumā. Un tēvu diena, ir tā īpaša diena, kad varam atgādināt nozīmīgākajam vīrietim mūsu dzīvē, par to, cik mēs novērtējam to visu, ko viņš ar mums ir dalījis. Tāpēc, iespējams, foršākā online kreklu un suvenīru apdrukas darbnīca UzvelcKreklu.lv steidzas nākt palīgā ar oriģinālām dāvanu idejām Tēvu dienai.

 

Tēvu diena Latvijā ir samērā jauna tradīcija, bet, spriežot pēc iepriekšējo gadu pasūtījumu apjoma, tā tiek svinēta aizvien vairāk ģimenēs, un jau ieņēmusi tikpat nozīmīgu vietu kā Mātes diena maijā.

 

Tēvu dienā atceries ar savu uzmanību apveltīt tēti, opīti un vīra tēvu, jaunos tēvus, arī tos, kas tikai gaida pirmā bērniņa nākšanu pasaulē.


Divkrāsains krekls opītim “Kļūst par vectētiņiem


Krekls īstam profesionālim “Professional daddy


Laimīga un lepna tēva krekls “Tēva asinis

 
Krekls “Leģendārs tētis


Krekls “Labākais tētis


Mūsdienīga tēta krekls “iDad


Īsta vīra krekls “īsti vīri taisa meitas

 
Kāds ir tava tēva mīļākais hobijs? Krekls “Zivs bija tiiik liela

 
Kaklasaite “Zirgs

 

Spied ŠEIT, lai apskatītu visas idejas dāvanām TĒVU DIENĀ!

 

Un atceries, ka visus dizainus, atrodamus mūsu dizainu katalogā, kā arī tavas bildes, uzrakstus un zīmējumus varam uzdrukāt uz jebkuras preces mūsu preču katalogā! Dod vaļu savām drosmīgākajām idejām!

 

Sirsnīgu Tēvu dienu!

 

Uzvelckreklu.lv
info@uzvelckreklu.lv

Skype: Uzvelc.Kreklu
t. 67 887 570, mob. 20 042 038

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu