Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Idejas, kā mīļi sveikt mammu Māmiņdienā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Svētdien, 9.maijā atzīmēsim vienu no gada sirsnīgākajiem svētkiem- Māmiņdienu. Atceries, cik bērnībā šī diena bija priecīga satraukuma pilna, kad ar pirmo pavasara puķu pušķi un pašzīmētu kartiņu devies sveikt mammu. Tagad esi pieaugusi un, visticamāk, pati jau mamma, taču savai mammai vienmēr būsi viņas mazā meitiņa un viņa tev – mīļā māmiņa. Tāpat kā bērnībā, kad mammai vismīļākās bija tevis dāvātās pašas gatavotās dāvaniņas, arī tagad viņa noteikti visvairāk priecāsies par tevis izrādīto uzmanību, pašas meistarotiem pārsteigumiem un kopā pavadīto laiku.

Dažas ierosmes, kā sirsnīgi sveikt mammu Māmiņdienā.

Košs pavasarīgs puķu pušķis
Ja tev ir dārzs, tad tajā noteikti jau zied tulpes, narcises un citas pavasara puķes, saplūc tās un izveido košu pušķi. Ja tev nav dārziņš, iegādājies puķes ziedu tirdziņā, bet pušķi sameistaro pati!

Pagatavo mammai kārumu, ko viņa tev bērnībā gatavoja
Atceries mammas gatavotos našķus? Bērnībā šķita, ka uz pasaules nekas gardāks par tiem nav! Pagatavo mammai šajā dienā kādu no viņas receptēm – vai tas būtu viņas īpašais rabarberu rausis vai ābolu kūka. Pie tējas tases, mielojoties ar rausi, pasaki viņai paldies par to, cik daudz viņa tev iemācījusi!

Uzaicini mammu uz vakariņām
Parasti mamma tevi līdz pat vidusskolas beigām vai pat ilgāk sagaidīja mājās ar siltām vakariņām. Uzaicini viņu šoreiz tu uz vakariņām un pagatavo viņas mīļākos ēdienus.

Sirsnīga bērnu un mazbērnu dāvaniņa
Ja tev jau ir bērni, tava mamma noteikti priecāsies par sirsnīgu dāvanu, ko būsi gatavojusi kopā ar saviem mazajiem. Piemēram, uztaisiet krāsainu kolāžu no visu plaukstas nospiedumiem un skaisti ierāmējiet. Otrs variants – uzdāvini viņai lielu skaistu ierāmētu foto, kurā būtu vienkopus visi bērni un mazbērni, bērnu vīri un sievas – visa lielā ģimene.

Istabas augs ar pašas apgleznotu puķupodu
Uzdāvini mammai kādu skaistu ziedošu telpaugu, taču puķupodu izgrezno pati. Aplīmē to ar gliemežvākiem vai citiem materiāliem, vai apglezno.

Simboliskas rotas lietas
Pagatavo vai iegādājies mammai kādu rotaslietu, kas tev šķiet tik ļoti atbilstoša viņai vai ir ļoti simboliska. Piemēram, sudraba kaklarota ar bezdelīgas ligzdiņu, olām un putniņu uz tās, kas simbolizē mammu, kas sargā savus mazos putnēnus – iedvesmai skaties te – meistardarbs.lv

Mīļš ikdienas atgādinājums – krūzīte
Vari krūzīti apgleznot pati, bet vari izmantot iespēju un pasūtīt to jau apgleznotu ar mīļiem uzrakstiem, piemēram – „Vislabākās mammas krūze”. Vairāk skaties te – Uzvelckreklu.lv.

Uzdāvini teātra, kino vai koncerta biļetes
Ja nesanāk ar mammu pabūt kopā tik bieži, cik vēlētos, uzdāvini viņai koncerta, teātra vai kino biļeti un otru nopērc sev, un kādu vakaru dodaties kopā izbaudīt izrādi vai pasākumu.

Izbrauciens pie dabas dienas garumā
Ja svētdien laiks pieturās silts un saulains, dodaties visa ģimene pie mammas un aiciniet kopīgā izbraucienā (arī tēti aiciniet un ņemiet līdzi!). Varat visi doties pie dabas un sarīkot pikniku, vai braukt uz kādu dabas parku pastaigāties.

Un neaizmirsti savai mammai pateikt, cik ļoti tu viņu mīli. Un ne tikai Māmiņdienā, bet arī ikdienā, jo labu un sirsnīgu vārdu nekad nevar būt par daudz!

Dalīties.

Atstāt Ziņu