Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Idejas īpašām dāvanām vīrietim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vispirms iepazīsimies – mans vārds ir Toms un, kā īsts vecis, domāju, ka zinu atbildi uz jautājumu par dāvanu, kas vīrieti no sirds iepriecinātu. Dārgās dāmas, pavisam vienkārši – viss, kas vīriešiem vajadzīgs, ir jūsu uzmanība un sajūta, ka esat domājušas un centušās viņu dēļ. 

Ja, tuvojoties Ziemassvētkiem, sākas satraukums no sērijas “trūkst ideju”, “viņam viss ir”, “šogad gribas kaut ko īpašu”, mēs Uzvelckreklu.lv komandā piedāvājam darbu dalīt uz pusēm – jūsu ziņā izvēle, bet mēs parūpēsimies par idejām un izpildījumu. Ideju mums patiesi ir simtiem, lūk dažas no tām:

Ja esi kopā ar vīrieti, kuram atkal un atkal gribi atzīties, cik ļoti Tev viņš patīk…
Uzdāvini viņam kreklu ar uzrakstu – Īsta mīlestība ir tad, kad aukstas rokas atļauj aizbāzt aiz krekla 🙂

Ja viņam patīk gatavot vai gluži otrādi – tu gribētu, lai viņš virtuvē pavadītu vairāk laika…
Rīkojies šādi: uzdāvini Ziemassvētkos “mājienu” – priekšautu ar apdruku “Jā, es zinu, esmu ideāls vīrs” un svētdienas rītā brokastis garantētas 😉

Ja viņam patīk humors…
Pārsteidz ar kaut ko asprātīgu, piemēram uzrakstu – Lielisks gultā (guļu mierīgi un nekrītu ārā).

Ja Tavam vīrietim, tā pat kā man, vienmēr aizmirstas dzimšanas  dienas…
Uzdāvini kārtīgu vīrieša izmēra brokastu krūzi, uz kuras uzdrukāsim visas ģimenes svinamās dienas, jūsu kāzu jubilejas datumu ieskaitot.

Ja viņu mēdz dēvēt par tehnomānu…
Ja tavs vīrietis ir īsts gadžetomāns un jaunāko tehnoloģiju pazinējs, pārsteidz viņu ar dāvanu, ko viņš no Tevis nekad nebūtu gaidījis, piemēram, kreklu ar QR kodu, kurā iekodēts veltījuma teksts. Lai to atkodētu, viņam savā telefonā būs jāielādē speciāla programmiņa. Iedomājies tik, kas tā būs par intrigu, ja apdruku sāksi ar vārdiem “Man ir liels…” un tālāk QR kods*, kas viņam jāatkodē.

Ja vīrietis ir ģimenes galva un tēvs ar lielo burtu…
Izvēlieties dāvanu kopā ar bērniem. Šajā gadījumā varētu derēt – Labākā tēta krūze vai krekls ar uzdrukas no vecās labās krievu filmas “Царь просто Царь”. Šis ir lielisks!

 

Uztaisi tasi piparmētru tējas, pārlūkā ieraksti www.uzvelckreklu.lv un izvēlies vai izveido pati. Kā jau noproti, pasūtījumus Tev būs iespēja veikt on-lain darbnīcā, turklāt PIEGĀDĀSIM tos BEZMAKSAS.

Mums vienmēr ir prieks censties izveidot jūsu pasūtītās dāvanas pēc iespējas skaistākas, tādēļ, ja vēlies padomu vai nepieciešama palīdzība pasūtījuma noformēšanā, gaidīsim zvanu vai e-pasta vēstuli. Gatavojot dāvanas, mēs darām savu sirds darbu, tādēļ būsim atsaucīgi un priecīgi par iespēju Tev palīdzēt. 🙂

 

Ar siltiem sveicieniem svētkus gaidot,

Toms un pārējie darbarūķi no Uzvelc Kreklu komandas

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu