Vārda dienu svin: Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Idejas dāvanām kristībās, krustabās un bērnības svētkos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kristības, krustabas un bērnības svētki – tie ir skaisti un saviļņojoši pasākumi. Un arī ļoti simboliski, tādēļ vecāki un krustvecāki par piemiņu bērnam no šī īpašā notikuma parasti vēlas atstāt arī kādu īpašu dāvanu. Tiesa, dažkārt pietrūkst ideju – ko!? Nākam talkā ar atmiņā palikošu dāvanu idejām, kas būtu piemērotas šādiem gadījumiem.

Īpaša kristību fotogrāmata
Kristības ir svarīgs dzīves notikums, kurš tiek iemūžināts neaizmirstamās fotogrāfijās. Lai attēli nestu sevī īpašo stāstu, izveido kristību fotogrāmatu, ko iespējams papildināt ar komentāriem, dažādiem foniem, interesantiem izkārtojumiem, tādējādi radot skaistu dāvanu bērnam.

Tu vari apkopot bērna pirmos smaidus, soļus skaistā, paša izveidotā fotogrāmatā, kas būs ļoti jauka dāvana bērna kristībās. Nāc uz izveido fotogrāmatu – www.albumi.lv

Šūpulis saldam miedziņam
Skaista, simboliska un reizē ļoti praktiska dāvana. AIX šūpuļi ir rūpīgs roku darbs, un tie ir ražoti Latvijā. Tos var izgatavots no kokvilnas, lina vai mēbeļauduma. Šūpulis var izturēt līdz 50 kg svaru, komplektā nāk spilvens (1x 0.5m) un dekorspilvens (0.3×0.35m) ar rūķi uz tā, kas radīs rotaļīgu noskaņu. Šūpulim ir līplentas aizdare, spilvenu pildījumā izmantots sintepons, bet var pildīt arī ar vilnu vai svaigu, smaržīgu sienu. Izturīgas kokvilnas vītās auklas. Brīnišķīga dāvana! Vairāk: http://aix.lv/

Kristīgā literatūra un suvenīri
Ar kristību sākas ceļš kristīgajā izpratnē. Latvijā lielākais kristīgās literatūras un dāvanu veikals būs īstā vieta, kur sameklēt gan dāvanu svinīgajam sākumam, kā arī literatūru aizsāktajam ceļam. Kristīgajā veikalā „Amnis” vienkopus atradīsiet visu Latvijas un arī citu valstu kristīgo izdevniecību grāmatu, suvenīru un dāvanu piedāvājumu dažādām vecuma un interešu grupām.

Meklējiet mūs internetā www.amnis.lv, twitter.com/amnis_lv, facebook.com/amnis.lv vai Rīgā, Lāčplēša ielā 37, tel: 67243094; 22175797, amnis@amnis.lv un Liepājā, Siena ielā 10, tel: 25558083.

 

Īpaši aksesuāri mazā džentlmeņa garderobei
Katra maza zēna skapī ir jabūt kādam džentlmeņa cienīgam aksesuāram! Koši  un krāsaini aksesuāri zēniem, kas noderēs kā skaistas un īpašas dāvaniņas svētkos pašiem mazākajiem, pašiem mīļākajiem, tiem, kuru dēļ esam centušies, lai viņu svētki un arī ikdiena būtu pēc iespējas krāsaināka un priecīgāka… Aksesuāru pievienotā vērtība – roku darbs, ražots Latvijā.

Piedāvājumā aksesuāri puišiem – tauriņš lielais, tauriņš mazais, tauriņš dubultais, kaklasaite, kas radīta no kokvilnas (stiprinājums ar lentu lipekli, apkārtmērs ~ 37cm). Iespējams izgatavot aksesuārus arī pēc individuāla pasūtījuma, vēlamajās krāsās un izmēros.
Kā punktiņš uz „i” – tā ROZĪNĪTE apģērbā, kā jauks akcentiņš mūsu mazuļu garderobē, ikdienai un svētku reizēs!
Aksesuārus iespējams iegādāties un vairāk informāciju atradīsiet: 
www.rozinite.lv
www.etsy.com/shop/Rozinite
www.meistardarbs.lv/veikals/16788638

Princeses sapņa piepildījums
Ikviena māmiņa priecāsies ieraugot savu mazo princesi mīlīgajās aveņu čibiņās. Īpašais dizains ļauj vilkt šīs čībiņas no pirmajām mazuļa dzīves dienām un tās derēs ilgu laiku. Marmelādes skaistās matu rotas iepricinās gan lielu, gan mazu un pat var tikt saskaņotas mammai un meitiņai. Uzdāvinot burvīgas matu rotas un pasakaini greznus un kuplus svārciņus no “Marmelādes darbnīcas” Jūs noteikti piepildīsiet katras mazas princeses sapni un iepriecināsiet visus viesus!
Marmelādes darbnīca:
www.marmelade.lv,
draugiem.lv/www.marmelade.lv

 

 

Personalizētas attīstošās koka rotaļlietas
Pēc pasūtījuma izgatavoti oša koka klucīši ar izgrebtiem datumiem vai vārdiem, apstrādāti ar vasku un iesaiņoti lina maisiņā. Ir iespēja izgrebt no viena līdz sešiem vārdiem, atkarībā cik klucīša malas tiek apstrādātas. Jums ir nepieciešams pasūtīt tik klucīšus, cik burtu vai ciparu ir garākajā vārdiņā, vai datumā. Šī attīstošā rotaļlieta būs interesanta un paliekoša dāvana bērniņam Kristībās! Sīkāka informāciju varat meklēt ŠEIT.

Salda konfekšu dāvana vai pamperu torte
Dažādas veikalā iegādātas rotaļlietas būs viena no pirmajām lietām, ko lielākā daļa kristību dalībnieku uzdāvinās jaundzimušajam. Taču, ja gribat, lai dāvana izskatās īpaši oriģināla, interesanta un atmiņā paliekoša, uzdāviniet saldus konfekšu bērnu ratiņus, šūpulīti, mašīnu u.tml. Šis oriģinālais darinājums pats par sevi ir dāvana, bet to var izmantot arī kā dekoratīvu elementu, lai noformētu un padarītu oriģinālu jebkuru citu dāvanu komplektu. Saldā konfekšu dāvana var tikt izmantota arī kā iesaiņojums kārbiņai ar ķēdīti, krustiņu, sudraba karotīti un citiem nelieliem, bet vērtīgiem pārsteigumiem. Autiņbiksītes kļūst par vienu no lielākajām nepieciešamībām katrā jaunā ģimenē, kurā ienāk mazs bērniņš. Turklāt, visai dārga nepieciešamība. Tāpēc atbalstiet jauno ģimeni, uzdāvinot šo tiešām ļoti nepieciešamo un vajadzīgo lietu! „Pamperu” paka ietīta dāvanu papīrā, protams, nebūs oriģināla dāvana, taču „Pamperu” torte gan atstās paliekošu iespaidu un sajūtu, ka dāvinātājs ir tiešām piedomājis pie dāvanas satura. Torti var kombinēt ar dažādiem sīkumiem – biezenīšiem, grabulīšiem, apģērbiņiem, apaviem, mīkstajām rotaļlietām un daudziem citiem mazulim noderīgiem sīkumiem! Ļoti praktiska un oriģināla dāvana! 

Vairāk informācijas: SIA „creative S”, www.svetkubode.comsia.creatives@inbox.lv, 29196440, kā arī http://www.meistardarbs.lv/veikals/16788841.

Gravējums – iespēja padarīt dāvanu īpašu un neatkārtojamu
Plašas iespējas padarīt Jūs dāvanas īpašas un neatkārtojamas!
Kāzās, Kristībās, Jubilejās, Īpašos datumos u.c.!
Gravēju visdažādākos materiālos un priekšmetos: dažādos metālos, stiklā, porcelānā, pulksteņos, karotēs, gredzenos, pildspalvās, šķiltavās, rotaslietās utml.
Par visu sīkāk (gravēšanas laiku un cenām) jautāt Gravierim Andrejam.
Tālrunis 26734277
E-pasts: info(at)iegravet.lv
Atrodos pašā Rīgas centrā – Marijas ielā 23.

Simboliskas piemiņas monētas
Latvijas Banka ir izdevusi milzum daudz dažādu bezgala skaistu īpašo piemiņas monētu no zelta un sudraba.  Ļoti skaista un vērtīga dāvana būs kāda no šīm monētām vai to komplekts. Drīzumā Latvijas Banka paredzējusi laist klajā arī īpašu jubilejas monētu ar šūpuli, kas būs īpaši piemērota tieši kristībām, kurstabām, bērnības svētkiem un raudzībām. Vairāk informācijas: https://monetas.bank.lv/monetas

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu