Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Idejām: puķu vāzes ar ‘odziņu’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

u taču piekritīsi, ka ziedu vāzes mājās ienes svaigumu un dzīvību? Atliek vien uz galda novietot smaržīgu puķu pušķi un telpa iegūst jaunu elpu. Turklāt, ja vien vēlies, ziedu kārtošana vāzēs var būt ļoti radošs process, kura rezultātā tu vari iegūt interesantu un skaistu interjera dekoru.

Visinteresantāk izdekorēt var caurspīdīgas stikla vāzes. Kā dekoratīvus elementus vari izmantot jūrā salasītus akmentiņus, gliemežvākus, čiekurus, citrusa augļus- laimu, citronu, apelsīnu, krāsainas konfektes u.c.

Dari tā – saliec apaļā vai kvadrātveida stikla vāzē gaišus akmentiņus, ielej ūdeni un saliec košus ziedus. Tāpat vari darīt ar gliemežvākiem

Ļoti interesantu efektu var panākt, ja izmanto divas stikla vāzes – vienu mazāku par otru, kuru iespējams ievietot iekšpus otrai vāzei. Starp abām vāzēm var salikt dažādus dekorus – sākot no sagrieztām apelsīna šķēlītēm līdz pat krāsainām konfektēm. Starp citu vāzes, rotātas ar citrusa augļu šķēlītēm, būs ne vien lielisks dekors, bet kalpos arī kā dabisks telpas gaisa aromatizētājs.

Liec lietā fantāziju un padari ziedu vāzes neparastākas!

 

 

 

Foto avots- www.homedit.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu