Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Horoskopa zīme un matu krāsa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avi mati pauž tavu personību un ļauj nojaust par tavu skatījumu uz dzīvi. Varbūt tu jau esi piedzimusi ar matu krāsu, kas paliek tavējā uz visu mūžu. Bet varbūt tu nedaudz, vai pavisam krasi esi mainījusi to krāsu un griezumu. Lai vai kā, mati ir tava rota, kas parāda, kā jūties. Tas, kādi ir tavi mati var ietekmēt tavu garastāvokli, radīt attieksmi pret lietām un pat mainīt tavu uzvedību.

Mazliet ar humoru un neuztverot norādes pārāk strikti, ielūkosimies, ko zvaigznes saka par mūsu personību un to, ar kādu matu krāsu to varam izcelt vēl vairāk.
 
Auns:
Šī zīme ir ar stingru raksturu, konkurētspējīga, aktīva, un tai patīk būt numur viens. Tai piestāvēs tumši brūni mati ar kaut kur pavīdošām ugunīgi sarkanām nokrāsām vai šķipsnām. Mirdzošais bordo tonis, izcels dinamisko Auna personību.
 

Vērsis:
Vērša zīmē dzimušie labi jūtas komfortā un greznībā, taču tajā pašā laikā spēj būt pilnīgi dabas bērni un laimīgi jūtas tuvāk dabai. Šai zīmei piestāvēs kastaņbrūnu matu tonis, kas pastiprinās to jutekliskumu.
 

Dvīņi:
Jauneklīgi, universāli, un īsti hameleoni, kas bieži var mainīt matu krāsu. Dvīņu ātrajai un nemierīgajai dabai, piestāv vidēji tumši brūni mati ar karameļu krāsas šķipsnām.Vēzis:
Vēžiem ļoti svarīga māja un ģimene. Viņu noskaņojumu var salīdzināt ar paisumu un bērumu – te šāds, te tāds. Līdzsvaru var atgūt ar gaiši brūnu matu toni, kas akcentēts ar smalkām tumši brūnām šķipsnām.
 

Lauva:
Teātris un izklaides – Lauva ilgojas būt uzmanības centrā. Dzimis līderis. Blondie mati, kas vizuļo saulē, ļaus mirdzēt uzmanības centrā.
 Jaunava:
Labi kopta, izstaro izskatu, kas ir tīrs, svaigs, un dabīgs. Gaiši brūni un vidēji tumši brūni mati būs tie, kas raksturos Jaunavas praktisko dabu.
 Svari:
Svari ir kārtīgi, labi audzināti un tādi, kas iekļaujas sabiedrības normās. Svariem patīk apģērbs, kas nav pārāk kliedzošs un ir elegants. Šampanieša vai medus tonis ir tās krāsas, kas uzsver Svaru pieklājību, tīrību un grāciju.
 

Skorpions:
Noslēpumaina un dramatiska zīme. Mīl izpētīt dzīves tumšo pusi dzīves, un viņiem pat var piemist spēja dziedināt. Piķa melna vai tumši brūna matu krāsa vēl vairāk izcels šo noslēpumainību un dziļumu.
 

Strēlnieks:
Raksturīga piedzīvojumu kāre un optimisms, un vēlme ceļot. Strēlnieki var būt iedvesmojoši skolotāji, jo uzskata, ka vislabākais veids kā ko uzzināt, ir piedzīvot to. Entuziasms un degsme vislabāk izpaudīsies sarkanā vai ingvera krāsas matu tonī.
 

Mežāzis:
Nopietns, ambiciozs, un tāds, kam svarīga materiālā drošība. Te vajadzīga matu krāsa, kas vismaz izskatās dārgi. Piesātināta un tumši brūna krāsa būs tā, kas uzsvērs tēla eleganci un rezervētību.

 

Ūdensvīrs:
Unikāls, netradicionālus un savāds. Ūdensvīriem patīk šokēt pasauli un tas var parādīties arī matu krāsā. Šai zīmē dzimušie matus var nokrāsot pat rozā, zilā vai zaļā krāsā.
 

Zivis:
Radoša, tēlaina un sapņaina zīme. Zivs zīmē dzimuši daudzi apdāvināti mākslinieki, aktieri, mūziķi, dejotāji un fotogrāfi. ‘Enģeļmati’ – gaiši blondi, gaiši pelēcīgi dzelteni, vai linu krāsas būs tie, kas visvairāk sasauksies ar zivs ēterisko būtību.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu