Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Gribu ziedēt un plaukt tāpat kā jaukajos divdesmit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcijai “Uzplauksti pavasarim!”

Labdien, mīļā Sievietes Pasaules redakcija.
Šoreiz apņēmos noteikti iesūtīt savu pieteikumu ikgadējā akcijā „Uzplauksti pavasarim!”. Jau pagājušo pavasari sekoju laimīgo sieviešu pārvērtībām, smaidiem un plaukumam.

Manā sievietes pasaulītē ir pienākušas laika ritumam piederošas pārmaiņas, – meita izaugusi un izdota pie vīra, arī mans vīrs devies savā patstāvīgajā dzīvē. Viss ir pieņemts, un smaidu un prieku atrodu daudzās lietās, vietās un cilvēkos. Bet, pienākot jaunajam pavasarim, jau ne pirmo gadu tveru sevi pie sajūtas, ka man ir nepieciešama virzība uz priekšu, ka vajadzētu notvert stīgu, kas atbilstu, papildinātu un paceltu mani kā sievieti atbilstoši šim manam dzīves periodam. Ir sajūta, ka gribu ziedēt un plaukt tāpat kā jaukajos divdesmit…., bet vajadzētu vēl tikpat pielikt klāt, un esmu pārliecināta, ka rastos atbilstošs šarms un valdzinājums, kas pacilātu, pirmkārt, jau mani pašu un rezultātā arī apkārtni.   

Šajā jautājumā ļoti noderētu profesionāļa padoms, pati saviem spēkiem uz priekšu īsti netieku.Padomu, kā nekavēties tajā periodā, kad biju tik laimīga un valdzinoša, bet uzziedēt atbilstoši patreizējam laikam un atkal būt ļoti laimīgai
Atvados ar cerību sirdī, ka no visiem iesūtītajiem pieteikumiem desmit laimīgo sieviešu vidū starotu arī es.

Ieva

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.


 

Dalīties.

Atstāt Ziņu