Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Gleznošanas plenērs jaukai vasaras pēcpusdienai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai iedrošinātu jūs padalīties ar savām lieliskajām vasaras baudīšanas idejām, pastāstīšu par kādu jauku pasākumu, kurā nesen piedalījos. Pirmo jūlija svētdienu pavadīju jauku sieviešu kompānijā gleznošanas plenērā. Nē, nē, neviena no mums nav māksliniece, vienkārši sarīkojām vasarīgu tusiņu ar mērķi – sanākt kopā, jauki pavadīt laiku un pazīmēt.

Pasākumu noorganizēja divas brīnišķīgas sievietes- Elīna un Annija. Mūs savā mājā viesmīlīgi uzņēma Ilze, kuras zālienā sarīkojām savu gleznošanas plenēru.

Iesākumā svētdienīgas sarunas pie kafijas ar pienu un neliela panašķošanās – dārzeņu plate, ceptas siermaizītes un saldā rulete. Un varam ķerties klāt krāsām un otām!

Ticiet man, ar zīmēšanas talantu neesmu apveltīta, taču tas manu aizrautību par plenēru nemazināja. Cik tad bieži varam gluži kā bērnībā ļauties krāsu priekam un “ķēpāties” uz papīra!
Ikdienā manu pirkstu vingrināšana izpaužas tikai kā datora klaviatūras klabināšana, līdz ar to retu reizi iemēģināt roku zīmēšanā nāk par labu arī hm..laikam kreisās smadzeņu puslodes trenēšanā.

Un, kas par to, ja mans radošā procesa gala iznākums nav gluži pie sienas liekams! Tomēr bija jauki un harmoniski pavadīta diena svaigā gaisā. Patīkams, relaksējošs pasākums –laba atpūta pēc skrienošās darba nedēļas. Iesaku arī jums ņemt rokās otas un papīru, saaicināt draudzenes un sarīkot šādu Gleznošanas plenēru!

Ideja: Gleznošanas plenērs – jaukai vasaras pēcpusdienai draudzeņu kompānijā

Kas vajadzīgs: balts papīrs (A4, A3 vai lielāki), krāsas – ūdens krāsas, guaša krāsas, akrila vai jebkuras citas un otas, otiņas, arī krāsainie vaska krītiņi der!
Vēl nepieciešams kartons vai kāds ciets pamats, uz kā gleznosiet. Varat pašas sarūpēt sev oriģinālus molbertus- sariktēt tos no krēsliem vai piespraust kartonu ar balto lapu pie kāda koka.
Protams, vajadzīga jauka kompānija – piezvani vai aizraksti savām draudzenēm un ierosini kopīgi pavadīt dienu!

Kad un kur to rīkot: Gleznošanas plenēru savām draudzenēm vari sarīkot jebkurā laikā – varat to darīt kādā darba dienas pēcpusdienā vai kādā no nedēļas nogales rītiem. Kur? Kur vien vēlaties! Varbūt jūs izdomājat visas kopā doties gleznot uz jūru! Varbūt – uz kādu rudzu lauku vai pļavu, varbūt kādas draudzenes dārzā, kurā jau sārtojas jāņogas un avenes.

Izbaudiet vasaru!

Foto autores- Elīna Neilande, Annija Goldberga un Līga Rozentāle

 

Pastāsti arī Tu savu lielisko vasaras baudīšanas ideju un laimē kasti ar Laimas jaunajiem saldējumiem, kā arī īstas, rokām darinātas ziepes un skrubjus!  ->>> KONKURSS  Lūk, kā jābauda vasara!

Dalīties.

Atstāt Ziņu