Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

10 komentārs

  1. Signe Zeidaka on

    Es nesen arī meklēju labu un lētu ginekologu ar usg uzreiz. Atradu pēc ieteikumiem Veselības namā 5 ( Grēcinieku ielā) – Dr. Svetlana Ozoliņa (sniedz valsts apmaksātos un maksas pakalpojumus) – konsultāciju laikā veic ultrasonogrāfisko izmeklēšanu. Gāju uz valsts, vizīti gan bija jāgaida kaut kāds laiks, bet toties par dakteri bija ļoti labas atsauksmes un tām es pievienojos, ļoti rūpīgi visu apskatījās, uzreiz ar usg arī, krūtis pārbaudīja un uz pārbaudi aizsūtīja utt. Vizītes maksa bija 3 vai 4 lati. Precīzi vairs neatceros.

  2. Veselības centrā Elite – Imantā sonogrāfs 3.Ls ar nosūtījumu un ginekologa apmeklējums arī 3 Ls. Tur ir labi ginekologi. Lai izdodas.

  3. Ļoti laba dakterīte ir Iveta Papsujeviča (tagad gan viņai uzvārds ir mainīts). Pieņem viņa I.Vasaraudzes privātpraksē (te gan cipari nav mazi, vizīte+usg+krūšu pārbaude+uztriepe=50Ls), kā arī Jūras medicīnas centrā Patversmes ielā (te viss ir uz pusi lētāks).<br>Bet dakterīte tiešām ļoti, ļoti atsaucīga, zinoša un saprotoša….<br>Es ilgi biju savas dakteres meklējumos, bet nu jau divus gadus es esmu to atradusi!<br>

  4. lasot iepriekšējos komentārus es varu teikt sekojošo. I.Vasaraudze ir ļoti vāja daktere, ļoti maz zina. Es pie viņas atbraukāju 2 gadi, bet tā arī nenoskaidroja, kas man kaiš, kā rī ārstēja mistiskas slimības, kuru man nebija. Tas pats stāsts bija ar I.Ligeri. Naudu tikai iekasēja un hormonālos l'idzekļus rakstīja, bet tas ka man problēmas ar insulīnu neviena neredzēja. Nav lēta, bet zinoša Ausma Lindermane, tā bija vienāgā daktere, kura man ļoti palīdzēja.

  5. Biju pie dakteres Lienītes Miķelsones. Viņa strādā Iekšlietu Ministrijas poliklīnikā. Viņa gan ir paveca kundze, bet man dikti patika viņas attieksme pret pacientu(mani).

  6. Kopsh biju pie Ausmas Lindermanes uz USG, turos no vinas pa gabalu. Garastavokla cilveks, todien bija nervoza, asa, neiejutiga un USG aparatu groziija strauji un agresivi.

  7. Dr. Ineta Vasaraudze tiešām ir ļoti vāja daktere-turklāt gan ginekoloģijā, gan endokrinoloģijā, kaut gan skaitās ginekologs-endokrinologs, turklāt pavirša un mēdz kļūt rupja, ja pajautā uztaisīt kādas analīzes (kas izrādās ir pilnīgi ne-normā, kad uztaisīju tās pie cita ārsta), mēdz nepamatoti sūtīt pie citiem ārstiem (par jautājumiem, kam jābūt vinas kompetencē)…agrāk esot bijusi normāla ārste, bet tagad ieslīgusi naudas kāšanā

Atstāt Ziņu