Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Ģimeniskas brīvdienas ar filmu Nejaukais es

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klusā un laimīgā priekšpilsētā, starp mājām, ko ieskauj balti krāsoti žogi un ziedoši rožu krūmi, izceļas kāda melna māja ar nekoptu zālienu. Kopā ar savu palīgu armiju, tajā mīt Gru. Viņš gatavojas veikt lielāko zādzību pasaules vēsturē. Viņš plāno nozagt mēnesi (jā, mēnesi!) studijas Universal jaunajā piedzīvojumu animācijas filmā „Nejaukais es”!

Atlikušajās oktobra mēneša nedēļas nogalēs k/t “Cinamon” aicina ikvienu uz ģimeniskām brīvdienām, kuru ietvaros animācijas filmas „Nejaukais es” seansus papildinās rotaļas un atrakcijas bērniem no „Annels”. Divas nedēļas nogales: 23.,24. oktobrī un 30.,31. oktobrī, bērni varēs ne vien sastapt jaukos multfilmas tēlus, bet arī pirms un pēc filmas izpriecāties „Annels” atrakcijās. Brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 17:30 piepūšamā Svētku tortē jautrākie lēkātāji varēs pārbaudīt savas prasmes un veiklību, kā arī ļauties seju apgleznošanai un zīmēšanas un krāsošanas stūrītī izpaust savas radošās dotības.

Biļetes var iegādāties gan kinoteātra kasēs, gan internetā www.cinamon.lv. Vecākiem ar bērniem k/t Cinamon piedāvā apmeklēt kino lētāk, iegādājoties ģimenes biļetes:

  • 2 pieaugušie un 1 bērns, cena 6,75Ls;
  • 1 pieaugušais un 2 bērni, cena 6,75Ls;
  • 2 pieaugušie un 2 bērni, cena 9,00Ls.

Ģimenes biļetes  ir spēkā katru dienu līdz plkst. 19:00.

 

Vairāk par jauno animācijas filmu “Nejaukais es” lasi šeit.

Dalīties.

Atstāt Ziņu