Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Gatavojoties vecmeitu un vecpuišu ballītei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tradīcija aizvadīt jauno līgavu un līgavaini pēdējā brīvības ballītē vienmēr ir jautrs un spilgts piedzīvojums. Lai arī kādā veidā jūs ar draugiem vai draudzenēm šo “atvadīšanos” izdomātu nosvinēt – sniegbaltītes un karalieņu, feju, jūrnieku, ārstu un pacienta vai pirātu tēlos – UzvelcKreklu.lv, iespējams, visforšākā online apdrukas darbnīca, steidz jums palīgā ar savām idejām un šajā sezonā ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu visu Latvijas vecpuišu un vecmeitu gājienam.

Ballītes izvēlēto tēmu var kreatīvi un ar humoru attēlot uz apdrukas produktiem, kas pēc tam paliks arī par piemiņu katram jautrā pasākuma dalībniekam.

Meitenīgākās tēmas ballītei ir viss, kas saistīts ar princesēm, zaķīšiem, kaķīšiem un rozā krāsu. Variet apdrukāt krekliņu līgavai ar jautru uzrakstu, kroni vai austiņām, bet draudzenēm uzdrukāt “Līgavas draudzene” vai “Vēl joprojām brīvas”, kas par precībām negrib ne dzirdēt. Bet ja vēlies ko iedvesmojošu, tad ieskaties mūsu ideju KATALOGĀ, ko sagatavojuši mūsu dizaineri.

Visas savas drosmīgākās idejas vari realizēt Online Darbnīcā, kas ļauj pašiem veidot gan uzrakstus pēc sirds patikas, gan ievietot zīmējumus, dizainus un fotogrāfijas.

Vecmeitu vai vecpuišu ballītē vari izmantot ne tikai kreklus ar apdruku, bet arī personalizētus lakatus un kaklasaites.

Vairāk ideju skaties ŠEIT.

 UzvelcKreklu.lv ir sagatavojis īpaši pievilcīgu piedāvājumu trakulīgās ballītes komplektam, kas padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu. Pasūtot vairāk nekā piecas vienības, īpaši izdevīgas cenas:

Klasisks balts krekls ar A4 vienpusīgu termodruku, vienā krāsā tikai Ls 5,90, un krāsains krekls Ls 6,90 (Parastā cena Ls 10,80). PASŪTĪT

Kokvilnas lakats ar apdruku tikai Ls 5,90 (Parastā cena Ls 7,80). PASŪTĪT

Klasiskā kaklasaite baltā krāsā ar apdruku tikai Ls 5,90 (Parastā cena Ls 6,90). PASŪTĪT

 

IEVĒRO: Lai aktivizētu ballīšu atlaidi, mājas lapas online – pasūtījuma komentārā ieraksti slepeno paroli: “Novelc Kreklu”, tad dienas laikā uz pasūtījumā norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar iekļauto atlaidi.

 

Lai ballīte izdodas!

Uzvelckreklu.lv

info@uzvelckreklu.lv
Skype: Uzvelc.Kreklu
t. 67 887 570, mob. 20 042 038     

Dalīties.

Atstāt Ziņu