Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Gaidu bērniņu un meklēju labu ginekoloģisko iestādi Rīgā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esmu topošā māmiņa,tāpēc man ir kaudze dažādu jautājumu uz kuriem meklēju atbildes.
Pats pirmais saistās ar labu ginekoloģisko iestādi Rīgā, kurā strādā zinoši, atsaucīgi un saprotoši speciālisti, kur es varētu stāsties uzskaitē un veikt visas nepieciešamās analīzes, aprūpes utt., līdz bērniņa nākšanai pasaulē (ieskaito).

Vai varat man ieteikt kādu?

Kuru jūs apmeklējāt?
Kādas atsaukmes?
Varbūt ir kāda konkrēta ginekoloģe vai vecmāte, kuru noteikti ieteiktu?

Dalīties.

15 komentārs

 1. Iesaku Elīnu Bērziņu, kas strādā P.Stradiņa dzemdību nodaļā, kā arī ir privatprakse, internetā var viņu atrast

 2. Jolanta Selezņeva on

  Noteikti iesaku dakteri Santu Lausku. Gadiem eju un esmu ļoti apmierināta.Daketer strādā klīnikā Medeora,visa vajadzīgā informācija arī tur ir atrodama.Starp citu iesāku iet pie dakteres tieši,kad biju stāvoklī,un daktere bija tik jauka,ka vienmēr ejot prom vēlējos kaut vizītes laiks būtu ilgāks.

 3. Līga Rozentāle on

  Es biju grūtniecības uzskaitē pie Dr. Č.Karimovas no Veselības centrs 1 (Veselības nams 5), biju ļoti apmierināta. Starp citu, viņai ir arī līgums ar valsti.<br>Taču,manuprāt, būtiskākais šobrīd Tev ir ļauties un uzticēties – paļaujies,ka viss notiek dabiski un labi, tā kā tam jānotiek un tici,ka jebkurš ārsts,pie kura Tu stāsies uzskaitē, būs tieši Tev un mazajam vislabākais konsultants Jūsu īpašajā Gaidīšanas laikā! :)<br>

 4. Misīīī on

  Paldies par ieteikumiem! Pēc ilgām pārdomām un paļaujoties uz savām iekšejām sajūtām, esmu izvēlējusies Dr. Č.Karimovu, jau pierakstījos uz vizīti un pirmdien varēšu pārliecināties vai mana izvēle ir pareiza, bet domāju,ka viss būs kārtībā. Galvenais, lai daktere ir saprotoša, ar vēlmi iedziļināties manā un bērniņa veselībā un parūpēties, lai ar mums viss būtu kārtībā! 🙂

 5. Meitenele on

  Pirmkārt tā kā esat sieviete kādēļ nevaicājiet jau esošajai ginekoloģei? <br>Otrkārt viss atkarīgs no tā vai esat apdrošināta, vēlaties maksas pakalpojumus vai valsts apmaksātos. Esmu septītajā mēnesī, ginekoloģe ir dievīga,bet ellīgi stingra, pieņem Vaivaros, bet sonogrāfijas taisu Medicīnas centrā, vingrošana un vecāku skola savukārt ir veselības centrā Elite. Pavaicājiet drīzāk māmiņām, kas Jums apkārt, visi slavē Veselības centru 4, tur esot burvīgs personāls un fizioterapeiti īpaši.

Atstāt Ziņu