Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Fototapete: Citas dimensijas sajūta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kādreiz fototapetes iemiesoja neaizsniedzamus sapņus par tālām aizjūras zemēm, siltām jūrām un neparastu dabu, tomēr laika gaitā fototapetes pārvērtušās modernā augstas kvalitātes instrumentā dzīves telpas iekārtošanai.

Fototapešu izmantošana ir viens no modernākajiem interjera dizaineru darba virzieniem un tiek uzskatīta par visātrāko un lētāko metodi pilnīgai sava mājokļa pārveidei.
Tās tiek izmantotas dzīvokļu, ofisu, veikalu, viesnīcu, pansionātu un medicīnas centru noformēšanā. Ar fototapeti iespējams piešķirt telpai jebkādu noskaņu.
Fototapetes ir kā glezna, kā mākslas darbs, vienlaikus radot plašuma un citas dimensijas sajūtu.
Dizaineri iesaka tās izmantot telpās, kur nav daudz mēbeļu – lai nepieļautu telpas pārsātinātību.

Fototapetei faktiski var atrast attēlu par jebkādu tēmu. Vispopulārākie ir ziedu skati, abstrakcijas, dabas skati. Bet to var izgatavot gandrīz no jebkuras puslīdz kvalitatīvas bildes. Mūsdienu fotoaparāti no bildēm ļauj izgatavot lieliskas fototapetes.

Īpaši izvēlīgiem klientiem, kas nevar atrast sev piemērotas tapetes no plašā piedāvājuma klāsta, ir iespēja pašiem pasūtīt sižetu, pie sienas iemūžināt kādu lielisku kadru no ceļojuma  un saņemt gatavu fototapeti pāris dienu laikā. Tomēr fotogrāfijai, no kuras vēlamies izgatavot fototapeti, jāatbilst noteiktiem kritērijiem, lai darbs sanāktu kvalitatīvs. Tas ir atkarīgs no skata, kas bildēts, megapikseļiem un citām niansēm, tāpēc speciālisti pirms izgatavošanas pārbauda bildi un tās kvalitāti.

Lai justos drošs par kvalitāti mēs iesakām fototapetes pasūtīt interneta veikalā www.fototapetes.lv

Specializētais interneta veikals www.fototapetes.lv ar fototapešu tirdzniecību un ražošanu nodarbojas jau vairākus gadus. Iekarojis klientu uzticamību un atzinību. Tā piedāvājumā ir vairāk nekā 800 dažādu izmēru un veidu fototapetes, kas tiek ražotas šeit pat Latvijā. Šeit varat pasūtīt arī fototapeti pēc individuālu pasūtījuma izvēloties kvalitatīvāku materiālu, savus izmērus vai izgatavojot to no savas bildes.

Dalīties.

3 komentāru

  1. Esmu redzējusi draugiem fototapeti no kāzu bildes guļamistabā pie gultas, ļoti skaisti un oriģināli.

Atstāt Ziņu