Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Fotopamācība, kā izgriezt sniegpārsliņas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēdz gadīties, ka pat visvienkāršākās lietas piemirstas. Ja nu arī tu, vēloties sagatavot svētku rotājumus, ņem rokā papīru un šķēres, bet apmulsti – pag, kā tad īsti tās sniegpārsliņas bija jāgriež?, neuztraucies – mēs tev atgādināsim!
No papīra veidotas sniegpārsliņas ir ne tikai viens no lētākajiem, bet arī jaukākajiem un sirsnīgākajiem svētku rotājumiem, īpaši, ja tās gatavo kopā ar bērniem.
Tāpat kā dabā, kur nav sastopamas identiskas sniegpārsliņas, arī izgriezt tās vienādas ir teju neiespējami. Un ja ļaujamies fantāzijai, tad sniegpārsliņu griešanu varam pārvērst par jauku nodarbi kādā pirmssvētku vakarā.

Skaties fotopamācību, kurā soli pa solim parādīts, kā izgriezt sniegpārsliņu!

 
 
 
 
 


Interesanti!
Lūk, speciāla vietne, kurā vari virtuāli pamēģināt izgriezt sniegpārsliņas! Aizraušanās garantēta – http://snowflakes.barkleyus.com/

 

________________________________________

Gatavojies laikus Ziemassvētkiem!

Šeit atradīsi vismaz 100 dažādas idejas skaistām, mīļām, sirsnīgām un personīgām dāvanām!

100 IDEJAS SIRSNĪGĀM ZIEMASSVĒTKU DĀVANĀM >>

Dalīties.

9 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Noteikti! Un padod ziņu, kā Tev sanāca! <br>Par šo pamācību jau jāsaka paldies Tavam komentāram, kas mūs pamudināja tādu sagatavot. Tev bija taisnība- grūti internetā atrast pamācību par sniegpārsliņu griešanu, tad nu nolēmām sniegt savus padomus!

  2. oho paldies 🙂 <br>B.R. man jau šķiet, ka par līnijām nav ko iespringt, mēs jau mājas greznošanai taisām nevis sniegpārsliņu skaistumkonkursam :)))

  3. Ļoti noderētu arī pamācība, kā tās pārsliņas piedabūt pie loga… Un lai turas arī pēc tam, kad izžuvušas..

Atstāt Ziņu