Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Filma Paulu Koelju daiļrades cienītājām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kinoteātrī Rīga pagājušajā piektdienā pirmizrādi piedzīvoja filma “Veronika grib mirt”. Tā ir rakstnieka Paulu Koelju pasaulslavenā romāna ekranizācija.

Filmas režisore Emīlija Janga, Veronikas lomā iejūtas aktrise Sāra Mišela Gelāra, par kuras aktierspēli pats rakstnieks esot sajūsmā. „Sāra Mišela Gelāra jūtīgi atveido Veroniku tādu, kādu es to vienmēr esmu iztēlojies,” sacījis Paulu Koelju.

Filmas anotācija:
Dažreiz ir jānomirst, lai sāktu dzīvot.
Mēs dzīvojam tā, it kā būtu nemirstīgi. Ieslīgstot ikdienas rutīnā, atstājam sapņu īstenošanu uz nākotni, aizmirstot, ka katra diena var būt pēdējā. Veronika ir viena no mums. Viņa ir jauna, skaista, pašpārliecināta. Veiksme viņai ir labvēlīga. Taču Veronikas saplānotā un perfekti noorganizētā Ņujorkas iedzīvotāja dzīve pēkšņi kļūst garlaicīga. Neizturami prognozējama. Neinteresanta. Un tad viņa nolemj mirt…

Šī filma par dzīvi, nāvi, mīlestību un par dzīves alkām nāves priekšā ir ieteicama visiem kā zāles pret depresiju, nomāktību, neapmierinātību un garlaicību. Laiks mosties!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Gabriēla on

    Nja, ļoti ieintriģē, grāmatu gan neesmu lasīju, bet Alķīmiķis man ļoti patika. Tikai domāju, vai Koelju darbus vispār iespējams atveidot filmās? Vismaz Alķīmiķi nespēju iztēloties kā filmu, tā gramata pati ir dzīva!

Atstāt Ziņu