Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Es tikai gribetu saprast – Kapec?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nu jau ilgāku laiciņu apkārt sev kādu tendenci, ko diemžēl nespēju pati sev izskaidrot…
cilvēki krāpj viens otru un to neslēpj no apkārtējiem, tikai viens no otra…
varbūt esmu vecmodīga, varbūt vienkārši nespēju iefiltrēties mūžīgajā spēlīšu, intrigu ķēdē, bet nesaprotu tam jēgu. ja esi ar kādu kopā,tātad tev pret viņu ir jūtas, tātad tu vēlies būt ar viņu kopā, pavadīt kādu laiku no dzīves tikai ar viņu. tu pilnībā viņam uzticies un uz pārējiem kandidātiem attiecību laikā nemaz neskaties. vismaz es tos pārējos nemaz neuztveru kā potenciālos mīļākos, nemaz nepamanu.
tad kādēļ cilvēki krāpj?
gribas jaunu action, jaunas sajūtas? izbaudi to ar savu pusīti vai arī pārtrauc esošās attiecības, ja jau tik ļoti apnikusi rutīna. manuprāt, sāpīgāk būs uzzināt, ka esi piekrāpts nekā vienkārši break up.
ejot uz klubiem, mēs ejam ”meklēties” vai atpūsties, izrauties no ikdienas? cik reizes nav redzēts – satiekās divi cilvēki pasākumā – viņam draudzene, viņai draugs,abi to zina, bet tas nekavē viņus izklaidēties pēc pilnas programmas. kā pēc tam var atgriezties ģimenē, tā, it kā nekas nebūru bijis? un kur tādā gadījumā beidzas veselīgs flirts ”brīvībā” bet kur sākas apzināta ļaušanās tā brīža emocijām, iespējams, alkohola pamudinājumā, un totāla aizmiršana par mājās palikušā mīļotā jūtām, ļaujoties kārdinājumam?
reiz jautāju vīrietim gados, kurš laimīgi precējies ntos gadus, vai viņš kādreiz ir krāpis savu tik ļoti mīļoto sievu. uz ko saņēmu apstiprinošu atbildi, jā, lai arī sievu ļoti mīl un nespēj iedomāties dzīvi bez viņas, tomēr reiz ir ļāvies iekārei. viņš nav tāds vienīgais, šo jautājumu uzdodu vīriešiem regulāri, bieži vien saņemot apstiprinošu atbildi. kapēc? tas esot vīriešiem gēnos – neesot pasaulē neviens vīrietis, kurš mūžā nebūtu krāpis… statistika? aizbildinājumi? istenībā vienalga, doma ir skaidra…
un tie nav tikai vīrieši, sievietes ir tādas pašas, ja ne vēl trakākā situācijā? galvenais aizbildinājums – ja jau viņš var, tad jau es nekrāpju, bet atriebjos… heh, kamdēļ? labāk paliks?
ok, ne man spriest vai citu nosodīt, es arī nenosodu, es tikai gribu saprast, kapēc? vai vaina ir mūžīgā nepieciešamībā pēc sexa? vai arī vārdu ”sex” un attiecības” jaunā izpratne? šobrīd var krāpt fiziski, bet nekrāpt emocionāli? WTF! kamdēļ tad būt emocionāli piesaistītam? esi brīvs, izklaidējies ar ko vēlies, nedomājot par sekām, vai arī mīli, esi attiecībās, bet līdz ar to rēķinies, ka cita manta nav ļauta…
loģika? atbildes?

Dalīties.

4 komentāru

  1. Krāpj, jo kaut kā pietrūkst attiecībās, pat ja mīl savu sievu, var'but pietrūkst tās aizrautības, spēcīgāku sajūtu,kas rada adrenalīnu. Seksā bieži nespējam pateikt otram, ko gribas, nepiepildītas vēlmes un alkas tad tinas lielākā un lielākā kamolī līdz nekas cits neatliek kā ļauties iekārei ar citu.

Atstāt Ziņu