Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Es mīlu rudeni!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

KONKURSS! Tveram rudenīgas noskaņas fotogrāfijās un blogos!

Lai arī kļūst tumšāks un dzestrāks, mums nav jākļūst drūmākām. Piekritīsi taču, ka katram gadalaikam ir savs šarms? Rudens ir īsts pārdomu laiks. Laiks, kad apstāties pēc vasaras trakulīgā skrējiena. Laiks, kad pabūt vienatnē un pasapņot. Laiks, kad vērot pasauli kā dzīvu košu gleznu. Laiks, kad baudīt dabas dāsnumu.

Par krāsu spēlēm vien ir vērts iemīlēt šo gadalaiku!

Mēs Tevi aicinām izbaudīt rudeni no visas sirds!


Tādēļ izsludinām konkursu „Es mīlu rudeni!”

Kas Tev jādara?
Iemūžini rudens skaistumu un savas noskaņas fotogrāfijās. Sūti tās ar nelielu aprakstiņu uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

VAI

Raksti blogu! Uzraksti pārdomas, dalies sajūtās par rudeni un emocijām, ko tas Tevī modina! Uzraksti, kāpēc Tu mīli rudeni! Lai rakstītu blogu, Tev jābūt reģistrētai SievietesPasaule.lv lietotājai. Par to, kā izveidot savu blogu, lasi ŠEIT   Tas ir tik vienkārši!

Konkursa termiņi
Fotogrāfijas un blogus gaidīsim līdz 21.oktobrim

Balvas
Katru nedēļu
viena konkursa dalībniece iegūs savā īpašumā tikko klajā laisto nākamā gada kalendāru-padomdevēju Sievietes Gadagrāmata 2011.

Grāmatas ieguvējas, ņemot vērā lasītāju atsauksmes, noteiks redakcija. Fotogrāfijas vērtēt palīdzēs fotogrāfs Aigars Bokāns, kā arī tiks ņemts vērā portāla lietotāju vērtējums bildēm.

 

Dalīties.

7 komentāru

 1. Šodien nemaz negribas teikt, ka mīlu rudeni. Nē,nē, šo pelēcīgo, slapjo un auksto negribu. Gribu to silto, saulaino un zeltaino. Zelta rudeni, ne pelēko.

 2. Ilze Lipska on

  Parasti taču tas īstais zelta rudens ir oktobra sākumā, ne?<br>Vismaz man datorā smukākās bildes visas ir datētas ar oktobra sākumu. <br>Bet es nesūdzos. 🙂 Man patīk arī tā, kā šodien.

 3. Jā, šis ir pārāk auksts, lietains un pelēks, grūti atrast ko skaistu šai rudenī, ja laukā ātri jāpārvietojas galvu ierāvušai kapucī un šallē.

 4. Signe Treinovska on

  Man gan patīk šis rudenis :)<br>Neskatoties uz to,kāds viņš ir :)<br>Jāpriecājās pat to 🙂

 5. sandrulish on

  ilzel – euuu, Tu tā pati Ilze, ko domāju???<br>pirmo reizi te ienācu un jau liekas pazīstamas sejas sastopu…")

Atstāt Ziņu