Vārda dienu svin: Austris

Es mīlu rudeni 4.nedēļas uzvarētāja ir…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ceturtajā konkursa Es mīlu rudeni! nedēļā viennozīmīgi par uzvarētāju tika atzīta…

Kristiāna.  No sirds apsveicam!

Visas viņas iesūtītās fotogrāfijas galerijā Tik dažāds oktobris bija skaistas, taču īpaši jāuzteic bilde, kurā iemūžināts pirmais sniegs, kā arī foto, kurā notverta rudens migla un skats uz augšu – uz rudenīgi dzeltenajām lapām.

Fotogrāfa Aigara Bokāna vērtējums: “Principā es ieteiktu bilžu autorei nopietni pievērsties fotografēšanai, ja vien viņa to jau nedara. Jo viņai ir atšķirīgs redzējums uz lietām. Tieši tas, manuprāt, ir fotogrāfa pamatuzdevums, redzēt savādāk nekā vairums cilvēku redz. Domāju, ka autorei ir lielas izredzes šajā nozarē gūt panākumus.”

Kristiāna iegūst Jumavas izdoto Sievietes gadagrāmata 2011. Par balvas saņemšanu sazināsimies pa e-pastu.

Visus konkursa Es mīlu rudeni! foto skaties šeit

 


Konkurss Es mīlu rudeni! Tveram rudenīgas noskaņas fotogrāfijās un blogos!

 

Kas Tev jādara?
Iemūžini rudens skaistumu un savas noskaņas fotogrāfijās. Sūti tās ar nelielu aprakstiņu uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

Fotogrāfa padomus un knifiņus, kā iegūt skaistākas rudens fotogrāfijas lasi ŠEIT

VAI

Raksti blogu! Uzraksti pārdomas, dalies sajūtās par rudeni un emocijām, ko tas Tevī modina! Uzraksti, kāpēc Tu mīli rudeni! Lai rakstītu blogu, Tev jābūt reģistrētai SievietesPasaule.lv lietotājai. Par to, kā izveidot savu blogu, lasi ŠEIT   Tas ir tik vienkārši!

Konkursa termiņi
Fotogrāfijas un blogus gaidīsim līdz 21.oktobrim

Balvas
Katru nedēļu
viena konkursa dalībniece iegūs savā īpašumā tikko klajā laisto nākamā gada kalendāru-padomdevēju Sievietes Gadagrāmata 2011.

Grāmatas ieguvējas, ņemot vērā lasītāju atsauksmes, noteiks redakcija. Fotogrāfijas vērtēt palīdzēs fotogrāfs Aigars Bokāns, kā arī tiks ņemts vērā portāla lietotāju vērtējums bildēm.

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Kristiāna on

    …ļoti priecājos!:)…paldies!:)<br>Īpašs paldies Aigaram Bokānam par vērtējumu!…fotogrāfam – amatierim profesionāļa vērtējums,protams,ir ļoti svarīgs.Ar filmaparātu fotografēju jau daudzus gadus,bet nopietnāk tam pievērsos pirms gada,kad tiku pie diezgan laba digitālā fotoaparāta.Nu fotografēšana ir kļuvusi par manu sirdslietu.

Atstāt Ziņu