Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Es mīlu rudeni 3.nedēļas uzvarētāja ir…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trešajā konkursa Es mīlu rudeni! nedēļā saņēmām ne tikai jūsu blogus, kuros aprakstījāt savas rudenīgās sajūtas, bet arī skaistas rudens fotogrāfijas. Nebija viegli izlemt, jo bildes tiešām ir skaistas (visus konkursa Es mīlu rudeni! foto skaties šeit)

Galu galā balvu nolēmām pasniegt cītīgākajai konkursa dalībniecei Anna Kovaļčukai par blogu Rudens emocijas un bildēm- Rudens ainava un Trepes

Fotogrāfs Aigars Bokāns norāda, ka šīs bildes piesaista uzmanību. “Principā ainavu labi nobildēt ir pagrūti, bet šī bilde piesaista manu uzmanību.” Bilde, kurā redzamas trepes, kas ved lejup pa rudenīgu kalnu, ir savdabīga un liek uz to skatīties ilgāk: “Trepes skatienu aizved  dziļi bildē un pazūd, kas skatītājam liek aidomāties, kas ir tur tālāk, kas ir aiz tām lapām? Tādat piesaista uzmanību.”

Fotogrāfs atzinīgus vārdus izteica arī par Kristiānas iesūtītajām pilienu fotogrāfijām.

Anna iegūst Jumavas izdoto Sievietes gadagrāmata 2011. Par balvas saņemšanu sazināsimies pa e-pastu.

 

KONKURSS Es mīlu rudeni! Tveram rudenīgas noskaņas fotogrāfijās un blogos!

Lai arī kļūst tumšāks un dzestrāks, mums nav jākļūst drūmākām. Piekritīsi taču, ka katram gadalaikam ir savs šarms? Rudens ir īsts pārdomu laiks. Laiks, kad apstāties pēc vasaras trakulīgā skrējiena. Laiks, kad pabūt vienatnē un pasapņot. Laiks, kad vērot pasauli kā dzīvu košu gleznu. Laiks, kad baudīt dabas dāsnumu.

Par krāsu spēlēm vien ir vērts iemīlēt šo gadalaiku!

Mēs Tevi aicinām izbaudīt rudeni no visas sirds!

 

Kas Tev jādara?
Iemūžini rudens skaistumu un savas noskaņas fotogrāfijās. Sūti tās ar nelielu aprakstiņu uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

Fotogrāfa padomus un knifiņus, kā iegūt skaistākas rudens fotogrāfijas lasi ŠEIT

VAI

Raksti blogu! Uzraksti pārdomas, dalies sajūtās par rudeni un emocijām, ko tas Tevī modina! Uzraksti, kāpēc Tu mīli rudeni! Lai rakstītu blogu, Tev jābūt reģistrētai SievietesPasaule.lv lietotājai. Par to, kā izveidot savu blogu, lasi ŠEIT   Tas ir tik vienkārši!

Konkursa termiņi
Fotogrāfijas un blogus gaidīsim līdz 21.oktobrim

Balvas
Katru nedēļu
viena konkursa dalībniece iegūs savā īpašumā tikko klajā laisto nākamā gada kalendāru-padomdevēju Sievietes Gadagrāmata 2011.

Grāmatas ieguvējas, ņemot vērā lasītāju atsauksmes, noteiks redakcija. Fotogrāfijas vērtēt palīdzēs fotogrāfs Aigars Bokāns, kā arī tiks ņemts vērā portāla lietotāju vērtējums bildēm.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu