Vārda dienu svin: Made, Irbe

EOS – lūpu balzāms, kam jābūt Tavā somiņā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

au kādu laiku tirgū pieejami Evolution of Smooth (EOS) lūpu balzāmi, kurus ir iecienījušas daudzas pasaules slavenības gan tā interesantā dizaina, gan burvīgās konsistences dēļ.

Kas EOS padara tik īpašu?
Pirmkārt, ar savu inovatīvo, pārdomāto un pievilcīgo dizainu. Katrs EOS lūpu balzāms veidots kā apaļa lodīte olas lielumā – ērta un patīkama lietošanai, viegli atrodama somā un balzāma smarža… neaprakstāma.

Katra sieviete savas dzīves laikā patērē aptuveni 4 kilogramus dažādu lūpu balzāmu, kuru sastāvā pamatā ir ķimikālijas. EOS lūpu balzāmi ir 100% dabīgi un 95% organiski, bagātināti ar E vitamīnu, šī sviestu, kokosriesktu un jojoba eļļām. EOS lūpu balzāmi nesatur parabēnus un glutēnu, kā arī nav testēti uz dzīvniekiem. Patīkamo balzāma smaržu piedod sastāvā esošais linalols, jeb dabisko aromātu komponents. Visai EOS produkcijai ir piešķirts USDA Organic sertifikāts.

Šobrīd tirgū pieejami astoņi dažādi EOS lūpu balzāmu veidi – zemeņu, saldās piparmētras, vasaras augļu, mandarīnu, meloņu, citronu, aveņu un jaunākais papildinājums – melleņu.

Katrā apaļajā bumbiņā ir apmēram 7 grami lūpu balzāma – lietojot katru dienu, tā pietiks 3 – 4 mēnešiem!

Vai arī tu gribi EOS lūpu balzāmu?
Latvijā EOS lūpu balzāmus piedāvā Altamisi interneta veikals – www.altamisi.com. Altamisi nav tāds, kā ierastie interneta veikali. Tā īpašnnieces – Līga un Tatjana, veidojot veikalu, pirmkārt domājušas par klientiem – lai tas būtu ērts un ātrs lietošanā, savukārt piedāvājums veidots rūpīgi atlosot katru preci un izvēloties tādas preces, ko meitenes pašas noteikti iegādātos sev.

Šobrīd interneta veikalā pieejami dažādi aksesuāri, sieviešu rokassomas, maki un kosmētikas maciņi. Preču klāsts tiek nepārtraukti papildināts, drīzumā būs pieejama ari jauna kosmētikas līnija. Klientu ērtībai Altamisi veikals piedāvā ātru piegādi un lielisku klientu servisu. Noteikti seko līdzi arī Altamisi Facebook lapā www.facebook.com/Altamisi, jo meitenes sola vēl daudz jaukus un interesantus jaunumus! Katru nedēļu FB lapā, atbildot uz nedēļas jautājumu, ir iespējams laimēt arī dažādas jaukas balvas no Altamisi veikala!

Dalīties.

12 komentārs

  1. Jūlija Liene R. on

    Mm,izskatās pēc končām, man tā vien gribētos iekosties :)<br>Bet prieks par latviešu meitenēm,ka piedāvā mums tādus jaukumus, paldies!!!

  2. Brīvdienās vienā mūzikas klipā šitās EOS bumbiņas gandrīzvai visu dziesmas laiku tika klipā rādītas. Amerikā tiešām laikam baigā kulta prece… Neesmu mēģinājusi, tomēr līdz šim labākā higēniskā, ko esmu lietojusi ir mūsu pašu Dzintariņš.

  3. Arī iekastot Google, pie attēliem izlec bildes, kurās slavenības ar šīm krāsainajām bumbiņām redzamas. Liekas tik stilīgi uzreiz.

Atstāt Ziņu