Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Elektriskais kamīns – mājīgums bez liekiem riskiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

guns spēj radīt īpašas sajūtas – tā ir silta un spoža, tā silda un pievelk, jo iedveš mieru un sniedz patvēruma sajūtu. Šo sajūtu buķeti tu vari ienest arī savā mājā. Vai esi kaut reizi domājusi, ka gribētu savā mājā vai dzīvoklī ierīkot omulīgu stūrīti ar kamīnu? Atbilde ir – jā, tomēr ir bijusi virkne „bet”, sākot ar dūmvada neesamības dzīvoklī, kvēpu klātbūtni, arī kamīna izbūves izmaksām un beidzot ar ugunsdrošības jautājumiem? Elektriskais kamīns ir atbilde uz visiem šiem jautājumiem!

Elektriskie kamīni deg tikpat spoži, kā īstie, un ir viegli izmantojami. Tie ātri un viegli iekuras un nodziest pēc jūsu vēlmes – atliek tikai ieslēgt vai izslēgt elektrību. Ņemot vērā, ka šiem kamīniem nav būtiski visi ugunsdrošības jautājumi, atkrīt arī dūmvadu izbūves nepieciešamība, tos var izvietot praktiski jebkurā mājokļa vietā bez liekas pārbūves un tiem var piemērot visdažādākos dizaina un apdares risinājumus! 

To visu piedāvā arī uzņēmums “Baltic Smile”, kas ir viens no vadošajiem Latvijā. Salona piedāvājumā ir gan dažādu pasaules vadošo ražotāju, gan mazāk pazīstamu ražotāju elektriskie kamīni, turklāt par, iespējams, zemākajām cenām Latvijā.

Salona „Baltic Smile” pārstāvji min virkni argumentu, kas var likt izdarīt izvēli par labu elektriskam kamīnam, nevis īstam, dzīvās uguns kamīnam:

1. Zemākā cena kamīnu tirgū.
2. Vienkārša kamīna uzstādīšana – nepieciešama tikai kontaktdakšas iespraušana rozetē.
3. Reāls liesmas efekts, kuru grūti atšķirt no īstas liesmas.
4. Nav nepieciešama dūmvada uzstādīšana (atkrīt kvēpu un tavana jautājumi).
5. Minimāla apkalpošana un ērts ekspluatācijā.
6. Degšanas efektu var panākt gan ieslēdzot apsildes režīmu, gan to izslēdzot.
7. Drošs bērniem, dzīvniekiem pat ieslēgtā apsildes režīmā nav iespējams apdedzināties.
8. Apsildes režīmā, tas var apsildīt telpu līdz 20 kvadrātmetriem.

Jaunākie elektrisko kamīnu modeļi bez visiem iepriekš minētajiem praktiskajiem apsvērumiem un to sniegtās siltuma un mājīguma sajūtas, uzlabos arī mājokļa gaisa kvalitāti, ko nodrošina iebūvētā gaisa attīrīšanas sistēma Purifire. Šīs sistēmas pamatelements ir iebūvēts neliela izmēra gaisa filtrs. Tas nav jāmaina un neatkarīgi no kamīna lietošanas intensitātes tikai vidēji reizi gadā to ir jāizņem un jāizskalo ar ūdeni. Purifire sistēma spēj attīrīt līdz 16 kvadrātmetrus lielu telpu līdz četrām reizēm stundā. Šī gaisa attīrīšanas sistēma darbojas gan tad, ja kamīnam ieslēgts apsildes režīms, gan tad, kad apsildes režīms ir izslēgts un darbojas tikai dekoratīvās liesmas režīms. Šis Purifire režīms ir pieejams gan elektriskajiem kamīniem ar viengabala stiklotu priekšējo paneli, gan kamīnu modeļiem ar durtiņām. Jaunākajos modeļos kamīna atverē ievietotas koka pagaļu imitācijas, kas ieslēgtā režīmā atgādina īstu degošu malku.

„Baltic Smile” salonā ar dažādajiem kamīnu un to apdaru risinājumiem iespējams iepazīties detalizētāk, tur iegūsi arī profesionālu konsultāciju un sapratīsi, kurš ir tieši Tavam mājoklim un vajadzībām vispiemērotāko risinājums.

 

Laipni lūgti „Baltic Smile” salonā, Avotu ielā 64, Rīgā vai www.balticsmile.lv

Dalīties.

1 komentārs

  1. BalticSmile.lv on

    PAZIŅOJUMS!<br><br>SIA BS Design and Interior "BalticSmile" atvēries ar 22.03.2014 Purvciema tirgū.<br>Ērti atrast, sekojot līdzi norādēm Elektriskie kamīni Nr.72.<br>Preces var pasūtīt interneta veikalā vai arī pasūtījumu noformēt pie mums uz vietas vai piezvanot pa tālruni 27477767<br>http://balticsmile.lv/

Atstāt Ziņu