Vārda dienu svin: Simona, Apolonija

Eksperiments: 5 vīrieši iepazīstas internetā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iepazīties internetā esot ērtāk un vienkāršāk. Tomēr pēc iepazīšanās teksta sastādīšanas, pretendentu izvēles, garākas, varbūt arī ne tik garākas sarakstes, ir jādodas uz pirmo tikšanos. Tomēr, vai cik bieži pēc tam rodas vilšanās! Cik daudz no sievietēm ir dzirdēti stāsti par it kā tik jauku iesākumu, tomēr neveiksmīgām beigām. Tādēļ nolēmu noskaidrot, kas ir lielākie šķēršļi, kas traucē izveidot attiecības ar interneta iepazīšanās sludinājumu palīdzību.

Nolēmu veikt eksperimentu un palīgā saucu piecus brīvus vīriešu, kuri bija ar mieru pamēģināt atrast otru pusīti virtuālajā vidē. Piekrita Jānis J. (39), Jānis O.(25), Oskars(29), Ēriks(19), Ivars(54). Viņu galvenais uzdevums bija palīdzēt noskaidrot to, kādas kļūdas sievietes pieļauj iepazīstoties internetā.

Visi pieci pārskatīja savu vecuma grupas sieviešu iepazīšanās sludinājumus, bet ne mazāk kā 100 dažādus sludinājumus, un atklāti izstāstīja savu viedokli par tiem un arī par tālāko attiecību veidošanos.

 

Kļūdas, ko pieļauj sievietes, iepazīstoties internetā

Iepazīšanās teksts

Jānis J. (39) : No 123 sludinājumiem uzrakstīju tikai sešām. Kāpēc? Tādēļ, ka lielākā daļa sludinājumu bija tik sekli un tukši, bet sev vēlos tādu sievieti ar kuru varētu ne tikai seksot, bet arī lai parunātos.

Oskars (29): No 100 sludinājumiem patika 12. Dažus sludinājumus lasot pārņēma sajūta, ka sievietes iedomājušās, ka ir tik īpašas, ka rakstīs visi, kas izlasīs. Nu, gribās tomēr vairāk par: „Sveiks vēlos nopietnas attiecības, raksti man.”

Ēriks (19): Izlasīju 100 sludinājumus. Ja ir jāvērtē pēc teksta, tad būtu atbildējis tikai vienai, jo piesaistīja, tas, ka meitene domā līdzīgi man. Ļoti tracināja tie salkanie tekstiņi „Kaķītis, bumbulītis, zaķenīte”, nu sorry, man vajag meiču, ne dzīvnieku, bet mīļvārdiņu, ja rastos simpātijas, izdomātu pats.

Jānis O.(25): Izlasīju 217, iekritu azartā, pēc tam apnika. Esmu šokā par to, cik zemu sevi vērtē sievietes! Kur ir radošums, kur iztēle? Kādēļ tik ļoti jāparāda, ka gribi kādu līdzās, tas jau tāpat ir skaidrs, ja jau esi iepazīšanās portālā. Daudzi sludinājumi bija pilnīgi nekādi, nebija pat saprotams, kas viņa ir – tomēr gribās kaut ko vairāk zināt. Uzrakstīju tikai 26.

Ivars (54): Ļoti daudzi sludinājumi patika. Pārsvarā sievietes pasaka, kādas ir, ko vēlas. Daži gan lika pasmīnēt, tos pārspīlētos mīļvārdiņus gan labāk neizmantot. Kā arī „nesmēķētāju” un „vieglas dzīves tīkotājus netraucēt!”, šādi teksti tā vien liek tiem vieglas dzīves tīkotājiem atbildēt. Kopumā interesi izraisīja 82 sludinājumi.

Fotogrāfija

Visi vīrieši atbildēja vienu – sludinājums, kuram nav klāt foto, neizraisa nekādu interesi, ja vien nav aizraujošs teksts, kurš tā vien liktu izdibināt sievietes personību.

Jānis J. uzsvēra, ka pilnīgi noteikti nevajag likt foto, kur nav saskatāma seja, figūras formas protams ir svarīgi redzēt, bet tomēr paraudzīties sievietes sejas vaibstos ir daudz lielāka interese. Jāņa viedoklim piekrita arī Ēriks un papildināja, ka meitenes par daudz izceļ savu figūru, ievietojot bildes, kuras tīri labi iederētos sadaļā „sekss vienai naktij”, tas nerada nopietnu interesi par šādu profila īpašnieci.

Sarakste

Ivars: Aizrakstīju visām, kuras šķita interesantas, no tām pēc pāris vēstulēm sarakstījos vairs tikai ar 12, bet vēl pēc dažām ar vienu. Sieviešu kļūda ir tā, ka viņas aizmirst, ka vīrietis ir mednieks. Atklājoties uzreiz, šāda ātra uzticība ļoti atbiedē, labāk lēnām un pamazām, radot aizvien lielāku interesi. Tomēr ir arī otra galējība, kad dāma vispār neko neatklāj. Ja jau esi tik nepieejama, tad arī paliec [viena]!

Oskars: Vairākas meitenes, ar ko sarakstījos, šķita ļoti samākslotas, cenšoties parādīt sevi labāku, gudrāku, mīļāku. To uzreiz jūt un tas rada nepatiku.

Jānis J.: Man jau patīk aktīvas meitenes, bet tas, ka man jau otrajā vēstulē paziņo „laižam uz kafejnīcu”, biedē. Nopietni, ko es varu runāt ar meiču, ja pat tā īsti neko par viņu nezinu, vajag tomēr mazliet aprunāties, pirms kur doties.

Jānis O.: Vienīgais ko gribu pateikt – meitenes, neesiet naivas, neiedomājieties, ja esmu jums atbildējis, ka nesarakstos arī ar citām, turpiniet mani valdzināt un ieintriģēt, lai saglabātu interesi! Tik daudzās vēstulēs bija jūtams „urrā, es viņu dabūju”, nekā nebija, neko neesat dabūjušas, vēl vajag pacīnīties.

Ēriks: Man nebija pretenzijas ne pret vienu ar ko sarakstījos, visas jaukas meitenes. Pamazām jau izsijājās, bet ne tādēļ, ka būtu kāda problēma meitenē, bet nebija vairs par ko runāt – trūka kopīgu tēmu, kuras apspriest.

 

Pirmā tikšanās

Oskars:  Ar tām dažām meitenēm, ar kurām satikos, nebija nekādu problēmu, visas foršas, tikai neradās tā sajūta, ka ir tā īstā. Ceru, ka neviena nav apvainojusies uz mani, centos jau paskaidrot, kādēļ nevaram tikties atkal. Es jau tāds godīgs, atklāti pasaku, lai gan grūti, jo īpaši, ja redzi, ka meitene sacerējusies uz pasaku ar laimīgām beigām.

Ivars:  o visām satikos tikai ar vienu, kopā sagaidījām Jauno gadu un ceru, ka sagaidīsim vēl daudzus. Viņa bija tā, ar kuru sarakstījos visilgāk, mums bija kopīgas intereses, dzīves uztvere, satiekoties varēja runāt par visu, pie tam ilgā vēstuļu apmaiņa bija veicinājusi to, ka tiekoties nebija uztraukuma, jo zinājām, ko satiksim.

Ēriks: Ar divām satikos, sakarīgas meitenes, tikšos ar katru vēlreiz, jo grūti kaut ko no pirmās reizes secināt – īstā vai nē.

Jānis O.: Satikos ar divām, viena izrādījās pilnīgs pretstats tam, ko biju radis „redzēt” sarakstoties. Otra tik ļoti uztraukusies, ka brīžam bija smieklīga, bet tas likās tik mīļi, sarunājām tikties otrreiz. Es ieteiktu tomēr nemelot sarakstoties, tas agrāk vai vēlāk būs skaidrs. Ja jau mērķis atrast vīru, esiet atklātas.

Jānis J.: Satikos ar četrām, divas jau pēc pirmās tikšanās reizes vairs nešķita saistošas. Tā arī godīgi pateicu, ka nekas mums nesanāks. Viena sieviete man paziņoja, ka neesmu tas, ko vēlētos redzēt sev līdzās un pēdējā, ar ko tikos, ir lieliska, varbūt mums kas sabīdīsies nopietnāks.

 

Ko tad varam secināt no šī eksperimenta? Iepazīties internetā, protams, var! Tikai, ja esi nolēmusi meklēt savu otro pusīti virtuālajā vidē, esi patiesa un nemelo! Izcel sevi – esi radoša un neaprobežojies ar standarta frāzēm, izvairies no banalitātēm un esi arī mazliet noslēpumaina.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu