Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Ekoloģisko paštonējošo ķermeņa losjonu testēs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai tiešām ir iespējams īsā laikā, bez liekām pūlēm un kaitējuma savai ādai tikt pie dabiska, vienmērīga iedeguma? Par to lūkos pārliecināties četras SievietesPasaules lasītājas, kurām šoreiz kritusi laimīgā loze un kuras tikušas pie iespējas testēt Organix Cosmetix ekoloģisko paštonējošo ķermeņa losjonu!

Šīs veikmsinieces ir:
Gianeja Zaļkalne
Jana Makojeva
Iluta Ceļmalniece
Dace Kalniņa

Par iespējām saņemt produktu, testa dalībnieces lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 24.oktobrim! Pretējā gadījumā losjons tiks nodotas testēšanai kādai citai lasītājai!

Par Organix Cosmetix paštonējošo ķermeņa losjonu:
Maģisks losjons, kas palīdzēs atgūt vasarā iekavēto – dabisku, vienmērīgu, pakāpenisku iedegumu bez saules un solārija! Iedegums veidosies pakāpeniski, līdz pat 6–8 stundām, neatstājot pleķus ne uz ķermeņa ne drēbēm. Formulas aktīvā sastāvdaļa ir no cukurniedrēm iegūta dabiska viela dihidroksioacetons – DHA, kas palīdz bez saules veidot zeltaini brūnu, veselīgu iedegumu. Pateicoties losjona vieglajai tekstūrai, tas ērti klājas un ātri iesūcas ādā.  Papildus pievienotā alvejas sula – 80%, sniegs ādai īpašī mitrinošu un veldzējošu efektu, šī sviests, jojobas un olīvu eļļa, dziļi kops un lutinās ādu, lai iedegums veidotos skaists, vienmērīgs un noturīgs. Līdzeklim ir Ecocert sertifikāts.

Losjona lietošana: vienmērīgi uzklāj uz attīrītas ķermeņa ādas, maigi iemasē, līdz tas pilnībā uzsūcas.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu