Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Džilindžers iestudē lugu Teroriste

Pinterest LinkedIn Tumblr +

27.februārī Dailes teātra Kamerzālē notiks Dž. Dž. Džilindžera iestudētās Marka Reivenhila lugas „Teroriste” pirmizrāde.
Jaunās britu drāmas klasiķis Marks Reivenhils lugu-monologu šoreiz sarakstījis sev pašam un nospēlējis pirmizrādes Londonā, Edinburgā un Maskavā. Viņš pats ir gana pieredzējis dramaturģijas terorists. Arī viņa luga „Teroriste” ir bumba ar laika degli – it kā nopietni ievadītais sižets ar katru pavērsienu kļūst arvien neticamāks, palielinoties autora indīgi izsmējīgajai ironijai par Holivudas sapņu fabriku, kur cilvēka sāpes, ciešanas un mīlestība ir tikai šovbiznesa produkts, kuru nepieciešams pareizi iepakot.

Veiksmīgs producents mēģina pārliecināt slavenu aktrisi viņa iecerētajā filmā spēlēt anglieti, kura iemīlējusies apvienības „Al-Kāida” teroristā. Filmai ir jākļūst par blokbāsteru, un producenta fantāzijas lidojumam un iedvesmai nav robežu. Viņš faktiski nospēlē visu filmu – no sākuma līdz beigām…

Režisora Dž.Dž.Džilindžera jauniestudējumā – kinoscenārijā 1 daļā „Teroriste” – spēlēs Ģirts Ķesteris un Sarmīte Rubule. Kostīmus veido Ilze Vītoliņa, bet gaismu mākslinieks ir Mārtiņš Kudiņš. Lugu no angļu valodas tulkojusi Evita Mamaja.

Dalīties.

Atstāt Ziņu