Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Dvīņiem aprīlis- ‘lielās tīrīšanas’ laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ā jau, iespējams, nojaušat – aprīlis ir viens varen jestrs mēnesis, kurš ienesīs pamatīgas korekcijas līdzšinējā dzīvē. Ir aptumsumu sezona. Būs gan pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu, gan saules aptumsums, gan Kardinālais krusts. Aprīlis ir 2014. gada neparastākais mēnesis. Un Dvīņiem tas varētu pat ļoti patikt.

Aprīlis sākas jau 30. martā ar jaunu mēnesi Aunos. Tas Dvīņiem ir draudzības un dzīves sapņu sektors. Pēc nīgrā, slapjā, garlaicīgā marta beidzot sāks lietas notikt. Oi, kā sāks notikt!

Jauns mēness ir tieši Dvīņu iecienītajā teritorijā. Būs tusiņi, burziņi un draugu pulki. Būs strīdi, izlīgšanas, mīlas zvēresti uz mūžu un visāda citāda ņemšanās. Klāt vēl pieliksim to, ka visu aprīli Neptūns ar Jupiteru svētīs katru vīna glāzi. Un tas atvērs komunikāciju čakras.

Jo tālāk mēnesis attīstīsies, jo lielāks uzsvars būs uz prieku. Līdz – BABĀC! – 15. aprīlī pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu jūsu prieka, azarta, spekulāciju, radošuma sektorā. Ko lai saka… jums ir zināmā mērā noveicies, jo pārmaiņas, kas sekos, jums trāpa pa samērā ‘viegliem’ dzīves atzariem.

Debesīs sāks veidoties kardinālais krusts. Tā ir mežonīgi spēcīga enerģija, kas vairāk ir vērsta uz lietu nograušanu. Tā burtiski likvidēs visu, kas traucē laimei un priekam. Un jums šis krusts trāpa pa jūsu draugiem, prieku, kaisli, talantiem, nopelnīto naudu, pašapziņu, kā arī pa jūsu kredītiem, ilgtermiņa saistībām un slimībām.

Destruktīvie spēki īpaši spēcīgi darbosies no 20. līdz 25. aprīlim. Pie kam, tad Saule būs iegājusi Vēršos un tas pieliks klāt tādu pamatīgumu procesiem. Destrukcija ir ļoti laba lieta. Bez tās pasaule būtu viena milzīga izgāztuve. Pēc destrukcijas vienmēr nāk konstruktīvie spēki, kas uz vulkāna pelniem uzbūvē pasakainu dārzu.

Dvīņi, padomājiet, kuras lietas ir
jālaiž ‘zem traktora’. Jūsu
uzdevums
pēc šī Kosmosa
orkāna ir
iziet ārā
priecīgākiem,
veselīgākiem,
brīvākiem!

Mēs esam nejēdzīgi mācīti baidīties no destrukcijas, un velti! Dvīņi, padomājiet, kuras lietas ir jālaiž ‘zem traktora’. Jūsu uzdevums pēc šī Kosmosa orkāna ir iziet ārā priecīgākiem, veselīgākiem, brīvākiem. Šajā laikā zem kāpurķēžu traktora var palaist savas slimības, iztukšojošās draudzības, citas smagas saistības, piemēram, vecāku kontroli. Varēsiet lieliski sameklēt veidus kā tikt galā ar parādiem. Varēsiet arī atteikties no nodarbēm, kas jau sen vairs nenes prieku un gandarījumu.

Ir ļoti labi apjaust tās lietas, no kurām būtu vērts tā kā atteikties. Ilgi vēl nebrauks tik ietilpīga asinizācijas mašīna. Aprīlī var riktīgi labi tikt vaļā no musora. Jo jau ar 25. aprīli sāksies pilnīgi citas enerģijas, kas pārsvarā lietas nesīs klāt.

No sirds iesaku taisīt arī mega pavasara tīrīšanu arī savā iekšpasaulē un atteikties no aizvainojumiem, senām, neproduktīvām pieķeršanām utt., jo jau 30. aprīlī jums būs pamatīgs Kosmosa notikums. Būs jauns mēness ar saules aptumsumu. Tas norisināsies tieši jūsu iekšpasaulē un ietekmēs jūs vēl ilgu laiku (aptuveni pusgadu).

Iedomājaties, jūsu iekšpasaulē ieplūdīs milzīga enerģija, kuru būs kkur jāliek. Bet, ja iekšpasaule pārgruzīta ar senām un nevajadzīgām lietām, kas vēl arī dabūs pamatīgu barojumu? Ko tad? Labāk tur ienest jaunas, skaistas lietas, kuras tad tiks pabarotas. Jaunas draudzības, jaunus projektus, jaunus sapņus un idejas.

Te nu tas ir. Tāpēc jau ir vajadzīga tā asinizācijas mašīna, kurā izgāzt savus nolietotos krāmus u.c. musoru, lai ir vieta jaunām prieka un laimes virsotnēm.

Cita starpā, bīdiet darba/karjeras lietas. Tām aprīlis ir super mēnesis. Kas bez darba, intensīvi to meklējiet. Kas grib mainīt jomas, lūdzu. Šis ir lielisks laiks, kad likt lietā savus talantus. Jums darba sektorā jau pēc 05.04. sakoncentrējas lieliska enerģija, kuru svētīs lieliskais Jupiters, kas jums ir naudas/pašapziņas sektorā. Protams, esiet gana uzmanīgi, nevis tāpēc, ka tā jums vajag, bet gan tādēļ, ka tauta tagad būs visnotaļ neadekvāta. It sevišķi lielās destrukcijas laikā (15.-25.04).

Bet vispār, jums ies pārsteidzoši labi. Nezinu, ko jūs tādu labu esat iepriekš darījuši, bet salīdzinājumā ar pārējo Zodiaku, jūs lieliski performēsiet. Nu mož vēl Strēlniekiem būs ok, bet jūs aprīlī uzvārīsieties nevāji. Lai jums jautri un raženi! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

5 komentāru

Atstāt Ziņu