Vārda dienu svin: Aldonis, Agija

DS Laboratories nanokosmētiku izmēģinās…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

akar noslēdzās termiņš, līdz kuram varējāt pieteikties DS laboratories matu un skropstu līdzekļu testam. Jau rakstījām, ka šī amerikāņu kompānija ir radījusi jaunu, efektīvu ārstējošu un kopjošu produktu formulu. Jau kopš 1994.gada tirgū ir pieejams kompānijas pirmais nanokosmētikas produkts – Revita šampūns pret matu izkrišanu, kam šajos gados ir sekojuši arī kondicionieris, īpaši matu losjoni un pat skropstu un uzacu augšanu veicinoši līdzekļi.

DS Laboratories oficiālais pārstāvis Latvijā ir internetveikals Amarina, kas arī trijām no jums dāvinās šos produktus, lai varat tos izmēģināt uz savas ādas un jau pēc mēneša padalītos ar mums ar atsauksmēm!

REVITA šampūnu
matu augšanai
izmēģinās
REVITA.COR kondicionieri
pret matu izkrišanu
izmēģinās
REVITA.EPS līdzekli
skropstu (uzacu) augšanai izmēģinās
ANDŽELLA VALCE ILZE VĪĶE LIENE ŠTOKA

Šampūns vīriešiem un sievietēm. Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no efektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

Tilpums: 180ml
Cena: EUR 21,33
Nopērkams: www.amarina.lv

Šis matu augšanu uzlabojošais balzāms ir izveidots, balstoties uz pašām mūsdienīgākajām biotehnoloģijām: tā iedarbība ir ne tikai tiešās pielietošanas laikā, bet arī sekojošo 12 stundu laikā.

 

Tilpums: 190ml
Cena: EUR 24,17        
Nopērkams: www.amarina.lv

Klīnisko pētījumu rezultāti pierāda, ka, lietojot preparātu Revita EPS tikai 4 nedēļas, skropstas kļūst biezākas un garākas pat par 25%. Preparāta sastāvā nav medikamentu, tādēļ tas ir drošāks un saudzīgāks nekā citi līdzīgi līdzekļi.

Tilpums: 2,4ml
Cena: EUR 38,40
Nopērkams: www.amarina.lv

____________________________________________________________________

 Par DS laboratories:

Revita līdzekļu ražotājs ir amerikāņu firma DS laboratories, kas 1994.gadā izgudroja šo jauno, inovatīvo nanokosmētikas formulu, kas palīdz pilnībā aizmirst par matu izkrišanas problēmām – gan kosmētiskām, gan ģenētiski iemantotām.
Ir veikti vairāki klīniskie pētījumi, kas ir pierādījuši DS laboratories līdzekļu milzīgo spēku un efektivitāti cīņā ar alopēciju. Un, galvenais, šie līdzekļi ir pilnīgi nekaitīgie veselībai. Šobrīd pasaulē nav analogu preparātu.
Ja citos līdzekļos ir atrodama tikai viena vai divas aktīvās vielas, tad šajos tādas ir 18. Viss, kas nepieciešams veseliem matiem – vitamīni un ārstnieciskie komponenti, ir apkopoti vienā produktā un iekapsulēti speciālās „nanosomās”. Tās ir 200 reizes mazākas nekā cilvēka šūnas, tāpēc viegli nonāk ādas dziļākajos slāņos un vēl 12 stundas pēc šo līdzekļu lietošanas izplata aktīvās vielas.
Apzinoties šīs formulas spēku, DS Laboratories ar pilnu pārliecību sola saviem klientiem vienmēr atgriezt naudu, ja līdzekļi nepalīdzēs. DS Laboratories ir zīmols, kas orientēts TIKAI un vienīgi uz rezultātu sasniegšanu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu