Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Drīzumā gaidi – Tas trakais Bellacord šovs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau pavisam drīz Latviju pāršalks dziesmas, kas izturējušas laika pārbaudi un tagad atdzimušas vēl spožākas, lai jau 23. jūlijā Saulkrastu estrādē pirmo reizi izskanētu „Muzikālā teātra 7″ jaunajā, krāsainajā un skanīgajā komēdijā „Tas trakais Bellacord šovs”. Vairākas no pērnā gadsimta 30.gados populārajām dziesmām muzikālā producenta Ata Auzāna aranžējumā, izrādes aktieru un Oranžā kora izpildījumā jau uzsākušas rotāciju Latvijas radiostacijās.

Tautā labi zināmajām, iemīļotajām dziesmām ir izdevies piešķirt jaunu un atraktīvu skanējumu. Muzikālais producents Atis Auzāns atzīst, ka darbs studijā nebija viegls, bet ļoti interesants. „Visas šīs dziesmas man pašam ir tuvas un mīļas. Tām var gan dziedāt līdzi, gan dejot, vēl aizvien tās ir pieprasītas ballēs, jo publikai patīk. Katrai dziesmai ir atrasts savs raksturs, ko noteica arī dziesmas izpildītāji. Bija interesanti un jautri strādāt kopā ar Jolandu Suvorovu un Ričiem pie dziesmas „Precēties” ieraksta, savukārt, dziesma „Pie dzintara jūras” tagad klausītājiem raisa smaidu, kas nav mazsvarīgi. Talantīgo aktieru Arta Robežnieka un Jāņa Paukštello izpildījumā mazliet neierasti skan „Zaļajā birztaliņā”, patīkami pārsteidz Nacionālā teātra aktiera Mārtiņa Brūvera un Oranžā kora meiteņu saspēle dziesmā „Pasta balodītis”, bet par modernu popdziesmu pārvērtusies mana un Oranžā kora izpildītā dziesma „Viltīgās acis”, piebilst Atis Auzāns. Kopumā izrādē skanēs 20 populāras Alfrēda Vintera, brāļu Laivinieku un citu komponistu dziesmas

Jauniestudējuma „Tas trakais Bellaccord šovs” lomās iejutīsies populāri aktieri Jānis Paukštello, Mirdza Martinsone, Artis Robežnieks, Akvelīna Līvmane, Jānis Skanis, Mārtiņš Brūveris, kolorītā komiķe Jolanda Suvorova un Riču trio, grupas „Iedomu spārni” soliste Ieva Zēģele, kā arī Atis Auzāns un Oranžais koris.  Izrādes autors un režisors ir Voldemārs Šoriņš, scenogrāfija uzticēta Jānim Jansonam, bet par horeogrāfiju gādās Alberts Kivlenieks.

Pirmizrādei Saulkrastu estrādē – 23. jūlijā pl.20:00  sekos izrādes Līvānos (24.jūlijā), Jelgavā (30.jūlijā), Tukumā (31.jūlijā), Valmierā (6.augustā), Madonā (7.augustā), Bauskā (13.augustā), Aizkrauklē (20.augustā), bet izrāžu tūres noslēgums, kā ierasts, notiks Kuldīgā (21.augustā). Stundu pirms izrādes sākuma apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi momentkonkursi u.c. Biļetes iepriekšpārdošanā jau nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv, kā arī viesizrāžu pilsētu kultūras namos.

„Muzikālais teātris 7″ brīvdabas izrādes iestudē kopš 2005. gada vasaras. Iepriekšējo gadu darbi – „Vella kalpi”, „Robinsona dārgumi”, „Dāvana mūsdienu sievietei”, „Vienas vasaras ministrs” un „Septītās debesis” kopā pulcējušas vairāk nekā 200 tūkstošus skatītāju visā valstī, padarot teātri par nozīmīgāko profesionālo brīvdabas izrāžu iestudētāju Latvijā.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu