Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils

Dodamies iepazīt mīlestības zemi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pateicoties Valentīndienai, kas tiek atzīmēta 14.februārī, ar katru gadu arvien vairāk var just, ka viss februāris pārvēršas par mīlestības mēnesi. Tādēļ arī mēs SievietesPasaule.lv „virtuālajā ceļojumā”* nolēmām doties turp, kur valda mīlestība. Kuru valsti Tu dēvētu par mīlestības zemi? Jā, mums arī pirmais, kas ienāca prātā bija Francija, bet tad attapāmies – pag, pag, Parīzē virmo tikai romantika, īsta mīlestība, mūsuprāt, dzīvo Itālijā.

Mīlestība pašiem pret sevi. Pirmkārt, itāļiem ir augsta pašapziņa, viņi rūpējas par sevi gan iekšēji, gan ārēji. Rūpēties par sevi un savu izskatu- tā ir cieņa pret sevi, uzskata itāļu sievietes.
„Mīli sevi un apkārtējos, domā pozitīvi un saskati nākotni! Tu redzēsi, ka vecums pienāks maigi un tava dzīve būs notikumiem un piedzīvojumiem bagāta.” „Nekas nepadara sievieti skaistāku kā tas, ka viņa pati tic, ka ir skaista.” – šie citāti pieder apburošajai itāļu aktrisei Sofijai Lorēnai. Jau drīzumā portālā varēsi lasīt stāstu par viņu.
Tāpat šomēness Tevi iedvesmos raksts par to, kā iemīlēt pašai SEVI. Jo tikai tad tu vari ļauties mīlestībai un mīlēt citus, ja vispirms patiesi mīli pati sevi.

Mīlestības pilnas attiecības. Ne velti pasaulē zināmākais mīlas stāsts „Romeo un Džuljeta” ir cēlies no senas itāļu leģendas. Itālijā cilvēkiem savstarpējās attiecības, mīlestība un ģimene ir dzīves prioritāte numur viens. Par to varēsim pārliecināties latviešu meitenes stāstā, kura apprecējusies ar itāļu vīrieti. Stāstu lasi portālā jau šodien: šeit

Mīlestība pret dzīvi. Kā itāļi prot baudīt katru dienu, katru minūti! Dzīves svinēšana izpaužas katrā ēdienreizē, katrā tikšanās reizē, katrā smaidā un sveicienā.
Cerot dāvāt jums kaut nelielu gabaliņu Itālijas saules un dzīvesprieka, sākot ar šo nedēļu līdz pat februāra beigām portālā varēsi lasīt iedvesmojošus rakstus saistībā ar Itāliju.

Ar mīlestību un siltiem sveicieniem,
SP.lv meitenes

* Katru mēnesi dodamies „virtuālā ceļojumā” uz kādu valsti, veidojot rakstus par tās cilvēkiem un kultūru, intervējot latviešus, kas tur dzīvo un meklējot iedvesmu, ko šīs zemes kultūra sniedz un ko var iegūt esot tepat Latvijā. Visus SP.lv „virtuālo ceļojumu” rakstus vari lasīt šeit: „Apceļo pasauli kopā ar SP”

Dalīties.

Atstāt Ziņu