Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

28 komentāru

 1. Man arī daktere teica, ka efektīvāk pat kā dažādi medicīniski līdzekļi strādājot tieši kefīrs. Izmēģināju, problēma atrisinājās! Tā kā varu ieteikt!

 2. mums soda nepalīdzēja. bet toties baigi labais ir pioktanīna šķīdums aptiekā – zilā krāsā. momentāli mazāk palika sēnītes

 3. visātrākais ir doties pie ārsta un tas izraksta labas kapsulas,kas jāievieto vagīnā. un problēma atrisinās ļoti ātri:)

 4. Pret šarlatānismu on

  To, kurš izplata informāciju (uz zinu kurš), ka jāskalo ar sodu – nosist būtu par maz. Šādus vārdus teica mana ginekoloģe. Soda darbojas pretēji kā kefīrs un rada tieši ļooooti labvēlīgu vidi nevis tiek galā ar problēmu, tā ka, ja kāds Jums iesaka kaut kādas stulbības, vispirms padomājiet, kāpēc ir kapsulas ar pienskābes baktērijām, kas palīdz uzturēt maksts mikrofloru, un vai tiešām soda rada tieši šādu pat skābu vidi vai tomēr sārmainu, kas ir sēnītēm labvēlīga? Stulbos tekstus par sodu jau vairākus gadus internetā izplata vīrietis! Un viņš nav ārsts. Nez vai vajag klausīt dumjam vecim un skalot savu maksti ar sodas ūdeņiem, nodarot savai veselībai vēl lielāku kaitējumu.

 5. Par kefīru dzirdējusi gan neesmu, bet ar sodu esmu to darījusi gana bieži, tā kā ši problēma mani ir skārusi kā pie palielākiem stresiem, tā arī pie antibiotiku lietošanas. Un kā reiz to ieteica arī mana ginekoloģe. Un ja ar šo nelīdzēja, tad ar Clotrimazol svecītēm gan.

 6. Ja nav ielaista sēnīte tad palīdz, aptiekā var nopirkt arī svecītes pret piena sēnīti diemžēl tikai uz receptēm tās tiešām palīdz.

 7. GLISTER – mutes skalojamais līdzeklis visiem dzives gadījumiem. Arī piena sēnītei – atšķaidi, samitrini tamponu un paturi 20 min 2x dienā (ja vieglā formā pietiks ar pāris dienām), vai arī lieto vanniņu veidā.

 8. man palīdzēja smiltērkšķu eļļas tamponi kādus trīs vakarus uz nakti,arī cleanig int.emulsija ar klinģerītēm

 9. man svecītes palīdzēja uz ļoti īsu laiku,no kefīra reakcijas nekādas.bija jau līdz izmisumam,smiltērkšķu eļļa bija pašas ideja.nostrādāja brīnišķīgi,tagad lietoju man piemērotāko mazgāšanās līdzekli profilaksei

 10. Šādos gadījumos palīdz ozolu mizu tēja(mizas pirms lietošanas apkaltē, tad gatavo tēju)Lieto ārīgi apmazgājot intīmo vietiņu, daži vakari un viss kārtībā-pa lēto…

Atstāt Ziņu