Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Dāvini maigumu un komfortu ik nakti sev un saviem mīļajiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

u jau te pat tuvojas svētku laiks, kurā prieku gūstam, sniedzot un saņemot dāvanas. Maigas un siltas idejas dāvanai svētkos varat smelties interneta veikalā Silksecret.lv.

Silksecret.lv piedāvā dažādus zīda gultas veļas izstrādājumus, kas lutinās šādas Ziemassvētku dāvanas saņēmējus ar īpašu vieglumu, siltumu un maigumu. Turklāt pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada Silksecret.lv piedāvā iegādāties zīda gultas veļu par īpašām cenām.

Zīds neapšaubāmi asociējas ar izsmalcinātību un patīkamām sajūtām, un tikai nedaudzi zina, ka zīds ir kaut kas daudz, daudz pārāks, turklāt pieejams katram.

Silksecret.lv piedāvājumā ir ar zīda šķiedru pildītas segas. Vai gan komforts nav tieši tas, ko esam pelnījuši, kad pēc garas dienas vēlamies atpūsties? Turklāt, zīda sega būs uzticams miega sargs gan vasarā, gan ziemā – tai piemīt termoregulēšanas īpašības, kas Latvijas klimatam ir īpaši piemēroti.

 

Zīda izstrādājumā izmantots – pasaulē atzītākais un kvalitatīvākais  Mulberry zīds. Šādi to sauc pēc auga, ar kura lapām tiek baroti zīdtārpiņi.

Zīda segas tiek izgatavotas pēc īpašas metodes, kas Ķīnā pārmantota gadsimtu garumā. Pievērsiet uzmanību tam, no kā sastāv un kā top zīda sedziņa, jo cilvēkiem rodas dažkārt nepareizs priekšstats par to. Ar zīda šķiedru pildītā sega ir roku darbs – segu izgatavošanā tiek izmantota sena ķīniešu tradicionālā metode, ar roku no iekšpuses piediedzot zīda pildījumu pie apvalka, lai pieturētu to, saglabātu tā atrašanās vietu un tas nesakristu vienā malā, visu segas lietošanas laiku. Katras segas pildījums ir gatavots no daudzām zīda šķiedras kārtām. Katra zīda šķiedras kārta izskatās kā tīmeklis, tās savā starpā ir stingri savienojušās. Kā segas apvalciņš parasti tiek izvēlēts kokvilnas satīns, kas ļoti labi sader ar zīda pildījumu. Zīda šķiedru īpašības un rūpīgais darbs garantē segu ilgmūžību – rūpīgi koptas tās kalpos līdz pat desmit gadiem.

Eko joprojām ir uzskatāms par modes tendenci – izvēloties ar zīda šķiedru pildītu segu, jūs izvēlaties arī modernu Ziemassvētku dāvanu. Zīda šķiedrām pildītās segas ir 100% dabisks izstrādājums. Bet – fakts, ka šīs segas pilnībā ir roku darbs, padara tās par izcilu dāvanas izvēli.

Un tas nav viss – ir pierādīts, ka zīds atstāj labvēlīgu ietekmi uz cilvēka veselību. Piemēram, aizkavē ādas novecošanos, jo proteīniem bagātā zīda šķiedra satur 18 aminoskābes. Vai gan nebūtu piemēroti apsveikumu papildināt ar vārdiem – lai zīds sargā jūsu veselību! Turklāt – kas nav mazāk nozīmīgi – zīdam, kā materiālam, piemīt antialerģiskas īpašības. Par šo patiešām burvīgo īpašību zīds var pateikties savam dabiskajam šķiedras sastāvam. Tāpat tas aizsargā pret baktēriju un pelējuma sēnīšu veidošanos un rada veselībai labvēlīgu gulēšanas vidi gan maziem, gan lieliem.

Ar zīda šķiedru pildītas segas būs arī individuāla Ziemassvētku dāvana – iespējams iegādāties gan dažādu izmēru, gan dažāda biezuma segas, kas dos papildus komfortu atbilstoši katra gaumei. Tās rūpējas par kvalitatīvu miegu visos gadalaikos. Turklāt katrai zīda segai piemīt īpašs vieglums, maigums, piekļāvīgums.

Silksecret.lv  piedāvājumā atradīsietarī ar zīda šķiedru pildītus spilvenus – maigi un veselīgi, izvēlieties un dāviniet komfortu. 

Zīda pledi –  mīlestības cienīgs glāsts gan lieliem, gan maziem! Ziemassvētku dāvanas saņēmējs jutīsies maiga apskāviena apņemts , kad ieritināsies tajā, lasot grāmatu uz dīvāna vai skatoties televizoru.

 

Kā arī Zīda gultas veļu dzīves baudītājiem – īstas svētku sajūtas gultā. Dāvanā izvēlieties pilnu gultas veļas komplektu vai atsevišķi spilvendrānu, palagu un pārvalku. Ļaujieties fantāzijai!

 

Izmantojot www.silksecret.lv priekšrocības, Jūs to varat baudīt jau rīt! Pasūtīt internetā ir vienkārši un droši! Baudīt un dāvināt sev un saviem mīļajiem izcilu miegu naktī un možumu visas dienas garumā, brīvību no alerģijām un ādas diskomforta, ērtības un apmierinātību, un, protams, juteklisku baudu!

Lai apskatītos un izvēlētos Ziemassvētku dāvanas no Silksecret.lv, dodieties uz  tā iedvesmoto mājas lapu www.silksecret.lv

Vai sazinieties, zvanot 29269161, rakstot info@silksecret.lv, priecāsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu