Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Dāvanas ne vienmēr priecē. Nejēdzīgāko dāvanu tops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sen kārotie auskari, mīļākā izpildītāja albums vai izsapņotā kleita, kuru ik pārdienas veikalā aplūkoji… Jā, to visu saņemot dāvanā, noteikti seja mirdzētu smaidā un tu pateicībā dāvinātājam ķertos ap kaklu. Bet ko darīt, ja dāvanā saņem kaut ko, kas īsti neiet pie sirds un nav tā kārotākā lieta?

SievietesPasaule.lv veica sieviešu aptauju, pēc kuras var secināt, ka visvairāk nemīlam, ja mums dāvina bezpersoniskas dāvanas, proti, tās, ko praktiski izmantos visa ģimene. Sajūsmā neesam arī par virtuves tehnikas priekšmetiem, svecēm un mīkstajām mantām. Un vēl mums, sievietēm nepatīk, ja vīrieši uzdāvina it kā to, kas patīk, bet, piemēram, neīstajā izmērā vai neīstajā krāsā.

Lūk, interesantākās sieviešu atbildes uz jautājumu, kādas nejēdzīgākās dāvanas viņas ir saņēmušas no saviem partneriem. Starp citu, šo derētu izlasīt arī vīriešiem.

Anita (26), precējusies: saldējums
Kad biju pavisam maza (2-3 gadi), man tēvs dzimšanas dienā uzdāvināja košļājamās gumijas “faņķiku”, jeb papīrīti no košļājamās gumijas. Es viņam joprojām to atgādinu ar pārmetumu!
Savukārt no vīrieša-partnera, šāda dāvana ir vienkārši saldējums, kuru kopīgi apēdam un man no tā nekāda personīga prieka nav, jo saldējums viņam garšo vairāk nekā man. Tā ir bijis vairākas reizes, pēdējo reizi Ziemassvētkos.

Laura (26), precējusies: netīkamas smaržas
Vīrs,(toreiz vēl draugs ) nopirka man jaunākās Nina Rici smaržas (sarkano ābolīti). Man nebija nekādi svētki, viņš vienkārši gribēja mani iepriecināt. Viss beidzās ar to, ka atklāti pateicu, ka man tās nepatīk un jau nākamajā dienā viņš aiznesa tās atpakaļ uz veikalu un samainīja pret „ manām” smaržām.
Jau kādu laiku pati sev nopērku dāvanas svētkos no viņa, iedodu viņam, lai pasniedz kopā ar ziediem, kas vienmēr ir fantastisks pārsteigums, jo ir ļoti skaistas un ļoti daudz sarkanas rozes, kā es saku “reāla slota”.

Inga (28), ir attiecības: sveces
Puisis zināja, ka man patīk sveces, bieži tās dedzinu. Pirms savas vārda dienas biju pateikusi, ka būs jānopērk, jo beigušās. Un, vārda dienā saņēmu dāvanu – sveces. Nav jau tā, ka man nepatīk, bet no vīrieša gribas ko personiskāku, interesantāku, nevis ko tādu. Netieši devu mājienus, ka dāvana nav īsti tāda, kā gaidīju, un jāsaka, pēc pāris dienām saņēmu vēl arī ko citu.

Daiga (29), ir attiecības: vafeļu panna
Mums mājās salūza vafeļu cepamā panna. Un jāsaka, es tiešām uzskatīju vafeles par savu tādu kā firmas ēdienu. Cepu un pasniedzu daudz dažādos veidos, man tiešām patika un sanāca. Pēc nedēļas bija Valentīna diena un draugs man uzdāvināja jaunu pannu vafelēm. Biju dusmīga, jo gaidīju pavisam ko citu. Man nepatīk, ka dāvina ko tādu, kas izmantojams mums abiem, kur nu vēl kaut ko no virtuves tehnikas. To mēs varētu nopirkt kopā tāpat vien parastā dienā.

Sanita (27), ir attiecības: neinteresanta žurnāla abonements
Es visu laiku pārsvarā abonēju kādu žurnālu. Uz dzimšanas dienu lūdzu savu puisi, lai viņš man uzdāvina vēl kāda žurnāla abonementu, teicu arī kura tieši. Kad saņēmu dāvanu, biju vīlusies, jo, izrādās draugs bija aizmirsis vai sajaucis, bet galu galā, abonējis man citu žurnālu. Skaidri pateicu, ka tas nav tas ko gaidīju, un tad jau viss tika izlabots.

Ieva (28), precējusies: mīkstā manta
Tikos ar kādu puisi pāris nedēļas un bija pienākusi mana vārda diena. Zvans pie durvīm, un tur stāv viņš ar….ar kaut ko briesmīgu! Milzīgu mīksto mantu – lielu sirdi ar tik pat lielu uzrakstu Love. Nezinu kā tobrīd izskatījās mana seja, bet nedomāju, ka tur bija smaids un sajūsma. Tā kā puisi tik labi vēl nepazinu, man bija neērti uzreiz pateikt, ka sirds man nepatīk, taču domāju, ka viņš to saprata. Pēc neilga laika (un ne jau tikai šīs dāvanas dēļ) pārtraucām tikties. Šobrīd esmu laimīgi precējusies un vīrs vienmēr uzdāvina īstās dāvanas.

Iveta (32), pašlaik attiecību nav: nepiemērota kosmētika
Tā kā ikdienā strādāju par kosmētiķi, man vienmēr nepieciešams daudz kosmētikas. Puisis ar ko tikos, to zināja, un labu gribēdams vēlējās mani iepriecināt. Sieviešu dienā viņš man uzdāvināja kasti ar kosmētiku, bet, es nemaz nepriecājos. Man bija žēl puiša, kas iztērējis tādu summu, bet nopircis ne to. Dārgie vīrieši, nenoskaidrot visu precīzi, ir lielākā kļūda, jo tad no dāvanas nav nekāda prieka. Starp citu, puisim to saņēmos pateikt tikai pēc pāris nedēļām, un tikai tāpēc, lai turpmāk vēl nesaņemtu „ nepareizas” dāvanas.

Dalīties.

7 komentāru

  1. Laura Caune on

    Varu papildināt :D<br>Man puisis reiz saņēma mācību, ka jāizvēlas/jāizdomā pašam, ko man dāvināt, jo viņa gaumē izvēlētas dāvanas man vienmēr patīk.<br>Man bija vārda diena. Nojautu, ka puisis nav aizdomājies par to, ko man pasniegt dāvanā, bet es negribēju teikt neko priekšā, jo vēlējos pārsteigumu.<br>Draugs zina, ka man patīk lasīt un likās, ka trāpija 10mitniekā uzdāvinot man grāmatu, kas tobrīd bija topā "Meitene ar pūķa tetovējumu". Lielā sajūsmā gan nebiju, jo redzēju cauri, ka tā ir ieteikta dāvana, ko viņš pats nav izdomājis. Par to pārliecinājos arī tad, kad biju izlasījusi grāmatu, jo zināju, ka viņš pats(ja vien nebūtu to viņam lūgusi) nekad man nedāvinātu grāmatu, kur sižets ir par meiteņu izvarošanu. Uzzinot sižetu viņam diezgan nepatīkams pārsteigums. Tad arī pateicu, ka man vienmēr nevajag ne ko lielu un šiku, bet galvenais, lai viņa izdomātu dāvanu :)<br>

  2. Jūlija Liene R. on

    Njā, vafeļu panna dāvanā no mīļotā…labi, ka vēl tīrīšanas līdzekli neuzdāvināja!<br>Man savukārt par vīrieti nebūtu ko sūdzēties, drīzāk vispār par dāvanām, kas tiek dāvinātas, bet tu jūti un redzi, ka tas ir tāda ķeksīša dēļ, ka nav tas cilvēks īsti piedomājis pie tās. Man ir viena tāda milzīgi gara, košā krāsā, stikla vāze, ko man uzdāvināja radinieki. Nu nav kur likt, un pirmkārt, tā manā mājā nepiestāv, otrkārt, man nemaz nepatīk. Bet vāze ta dārga bijusi, žēl jau, ka cilvēki iztērējuši naudu, bet varēja jau tā vietā kaut vai garšīgu vīnu vai skaistu ziedu pušķi man uzdāvināt, i būtu priecīgāka 🙂

  3. Ja palasa šos rakstus, tad var saprast vīriešus, kāpēc viņi nesaprot mūs sievietes… Es piemēram priecājos, ja man dāvina praktiskas lietas, kuras man nav, bet noteikti noderētu, gan virtuvē, gan vannasistabā, gan citur, tur kur es tās lietoju, man brīžiem pat praktiskas lietas labāk patīk, par kādu rotu… , kopumā man patīk gandrīz viss izņemot suvenīrus, kurus noliek plauktā, lai tie noput.. un it īpaši tos kurus nav iespējams notīrīt, ja tie sastāv no ļoti sīkām detaļām… labāk izmazgāt ar labu šampūnu galvu,nekā iemest kastē noputējušu, nevienam nederīgu nieku..

  4. Par dažām dāvanām es nesaprot kāpēc ir jāsūdzas. Nu un , ka dāvana noder abiem.. Jūs taču esat pāris, vīrs ar sievu! Man, piem., vafeļu panna vai jebkas cts no kā sataisīt kaut ko gardu ļoti patiktu. Ja es būtu puisis, es tādām sievietēm nedāvinātu neko. Nu varbūt kādu rozīti un pietiks!

  5. Mana trakākā dāvana ko biju saņēmusi no drauga bija SVARI 😀 tas bija Jaunais gads,dāvana bija iesaiņota bet kad es to atvēru es biju šokā,es nezināju vai smieties vai raudāt…es saprotu ja mēs būtu kopā kādus 4 gadus un viņš zinātu ka man tie ir vajadzīgi,tad nekādas vainas…bet uz to brīdi mēs bijām kopā tikai dažus mēnešus…šo dāvanu es nekad mūžā neaizmirsīšu… 😀

Atstāt Ziņu