Vārda dienu svin: Zelma, Zemgus, Virma

Dāvanas, dāvanas, dāvanas – tik daudz ideju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

adu gaitā portālā esam publicējušas tik daudz ideju, ar ko pārsteigt savus mīļos gada baltākajos svētkos, ka visas šīs dāvanas diez vai satilptu Ziemassvētku vecīša maisā. Tādēļ izveidojām dāvanu ideju ‘ceļvedi’ – lai Tev būtu ērtāk un vieglāk atrast sev piemērotākās. Lai prieks dāvināt!

Pašu gatavotas dāvanas

Esi radoša, pacietīga, čakla, domā labas domas, un tev izdosies pagatavot visskaistākās Ziemassvētku dāvanas.

Lūk, dažas idejas: pašas vāktas zāļu tējas skaistos iepakojumos, dekupāžas tehnikā apdarinātus traukus, pašas vārītas ziepes vai pašas lietas sveces, adītas zeķes vai cimdus, pašas ceptas piparkūkas un citas personiskas, mīļas dāvaniņas. Vairāk lasi ŠEIT >>.

 

 

 

Skaistumam un labsajūtai

Skaistumkopšanas līdzekļi un dažādas veselības uzlabošanas procedūras var būt lieliska dāvana kā sievietei, tā vīrietim.

Masāžu vai kriosaunu apmeklējums, dabiski kosmētikas līdzekļi un procedūras un daudz citu lielisku ideju ŠEIT >>.

 

 

Praktiskas dāvanas

Kurš gan ir teicis, ka Ziemassvētkos nevar dāvināt lietas, kas noteikti noderēs ikdienas darbos un sadzīvē!? Tas tikai parādīs, ka jums šis cilvēks rūp!

Oriģināls koka gludināmais dēlis, pašu dizainēti kalendāri vai krūzītes, Rūķīšu gardo tēju pakas, I-robots un pat brilles. Ielūkojies ŠEIT >>.

 

 

 

Garšīgas dāvanas

Mēdz taču teikt, ka mīlestība iet arī caur vēderu. Ja nu tā, tad nevajag baidīties iepriecināt mīļos svētkos ar kādu dāvanu, kas noteikti sagādās baudu saņēmēja garšu kārpiņām!

No vietējām ogām, augļiem un dārzeņiem ražoti ievārījumi, kompoti un augļu–ogu vīni, tepat Latvijā tapuši ekoloģiski makaroni, neparasti garšaugi, krāsaini un pufīgi, mutē kūstoši virtuļi, īpaši gards siers un, protams, piparkūkas, cepumņi un citi našķi… mmm… gardumgardas lietiņas ir atrodamas ŠEIT >>.

 

Dāvanas sievietei
Kad dāvana jāatrod sievietei, bieži vien problēma ir nevis tā, ka nezinām, ko uzdāvināt, bet – ko no tā visa uzdāvināt tieši viņai?

Šoreiz dažas idejas, ja vēlies uzdāvināt draudzenei, māsai vai mammai apģērbu vai aksesuārus, kas viņu pavadītu īpašās svētku reizēs vai būtu ērts ikdienas līdzgaitnieks: īpašas sajūtu čībiņas, rakstaini dūraiņi, oriģināli apdrukāti krekliņi un, protams, dāvanu kartes lieliskos apģērbu vai aksesuāru veikalos. Par visu vairāk ŠEIT >>.

 

 

 

Dāvanas vīrietim

Gan Ziemassvētkos, gan citās reizēs viens no grūtākajiem uzdevumiem ir atrast piemērotu dāvanu vīrietim.

Apkopojām dažas lieliskas idejas, kas var būt noderīgas gatavojot pārsteigumu vīrietim šajos svētkos: Johnie Walker Black Label alkohola pudele ar personalizētu etiķeti, skūšanās piederumi un kosmētikas līdzekļi, oriģināli apdrukāts krekls, dāvanu karte labu smaržu iegādei un iespēja doties vīrišķīgās izklaidēs. Vairāk ideju ŠEIT >>.

 

Dāvanā-kopīga atpūta!

Garās svētku brīvdienas nu reiz būs tas laiks, kad pieklusīs straujais ikdienas skrējiens, varēs mierīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Pasniedz saviem mīļajiem kā dāvanu kopīgu atpūtu un vienkārši pozitīvas emocijas. To varat realizēt jau gaidāmajās brīvdienās, vai arī kaut kad jaunajā gadā, kad atkal sakārosies uz brīdi aizbēgt no straujā ikdienas skrējiena. Dažas labas idejas ŠEIT >>.

 

Un šeit vēl vismaz 100 idejas skaistām, mīļām, sirsnīgām un personīgām dāvanām!

100 IDEJAS SIRSNĪGĀM ZIEMASSVĒTKU DĀVANĀM >>


Dalīties.

Atstāt Ziņu