Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Dāvana Ziemassvētkos – kopīga atpūta!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

arās svētku brīvdienas nu reiz būs tas laiks, kad pieklusīs straujais ikdienas skrējiens, varēs mierīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Pasniedz saviem mīļajiem kā dāvanu nevis kādu kastē iepakotu mantu, bet kopīgu atpūtu un vienkārši pozitīvas emocijas. To varat realizēt jau gaidāmajās brīvdienās, vai arī kaut kad jaunajā gadā, kad atkal sakārosies uz brīdi aizbēgt no straujā ikdienas skrējiena un vienkārši baudīt kopābūšanas prieku!

Kādas varētu būt idejas? Mums ir dažas padomā:

 

Jautri mirkļi pie zivtiņām
Neparasta un emocijām bagāta dāvana ģimenei – kopīgs SPA salona apmeklējums, jo Garra Rufa zivtiņu pedikīrs iepriecinās ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus. Salonā jutīsieties kā vasarā un, nākot ciemos visa ģimene, tur būsiet vienīgie apmeklētāji. Bērniem patiks, mamma būs atpūtusies un tētis laimīgs.
www.zivjuspa.lv

 


Aktīva atpūta Reiņa trasē visai ģimenei!
Reiņa trasē ikviens var aktīvi atpūsties slēpojot, braucot ar snovborda dēli, distanču slēpēm vai traukties pa kameršļūkšanas trasi! Pie mums ir īpaši padomāts par aizraujošām un vērtīgām bērnu nodarbēm! Romantiskam vakara noslēgumam garda maltīte Reiņa Cafe, dabīgas pirts baudīšana un nakšņošana mājīgajā Reiņa viesu namā!
www.reinatrase.lv

 

 

Dāvanā azarts, ātrums un neparastas izjūtas
Vēlies uzdāvināt savai ģimenei, draugam vai kolēģim  lielisku dāvanu? Nopērc dāvanu karti, kas ļaus gan maziem, gan lieliem pavadīt neaizmirstamu laiku mūsu izklaides centrā.
GO PLANET ir modernākais un lielākais aktīvās atpūtas un izklaides centrs Baltijā, kur jebkurš var gūt pozitīvas emocijas, izbaudot dinamiku un īpašas izjūtas pasaules līmeņa atrakcijās. Ikviens azarta fans var izbaudīt gan ātrumu, gan neparastas izjūtas un spēles prieku kā arī atpūsties kādā no mājīgajiem izklaides centra bāriem. Dāviniet prieku saviem tuvajiem, par pārējo parūpēsimies mēs! www.goplanet.lv

 

Izbrauciens Drošas Braukšanas skolas trasē
Drošas Braukšanas Skola piedāvā iespēju iemācīties, kā rīkoties ekstremālās situācijās uz ceļa, un apgūt drošas braukšanas pamatus. Uzdāvini sev un mīļajiem dalību kādā no Drošas Braukšanas skolas piedāvātajām apmācību programmām un uzzini, kādas ir jūsu autovadīšanas iemaņas, kā arī izmēģiniet savus spēkus dažādās nestandarta situācijās, lai turpmāk uz ceļa justos drošāk.
Tā būs lieliska un vērtīga izklaide/treniņš jums visiem!
www.dbs.lv
    


Latviskas brīvdienas Lāčos
Ļaujieties lauku idilles vilinājumam un pavadiet dienu ģimeniskā gaisotnē maizes ceptuvē „Lāči”. Te, domājot par Latvijas tradicionālo vērtību, īstas rudzu maizes cepšanas tradīciju, saglabāšanu un nodošanu tālāk, var doties ekskursijā pa maizes ceptuvi, kā arī izmēģināt pašiem izcept savu maizes kukulīti vai izveidot kādu no Lāču gardumiem – kliņģeri vai cepumus.
www.laci.lv

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu