Vārda dienu svin: Austris

Dārza celiņš no veciem ķieģeļiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mani uzrunāja Jūsu izsludinātais konkurss un nolēmu piedalīties ar savu darbiņu – otrās dzīves došanu… veciem ķieģeļiem. Tos atvedu no laukiem. Kādreiz tie kalpoja kūts mūrī, bet nu neizmantoti gulēja bezdarbībā.

Tālāk – stāsts bildēs:

1. Sākumā nebija nekā, vien zemē iemīta taciņa, kas kurpēm ne visai patika.

 

 

2. Tad sakārtoju vecās flīzes, cik nu to bija, un guldīju pirmo ķieģeli.

 

 

 

3. Izklāju visus ķieģeļus, lai gūtu kaut nelielu priekšstatu, kā mana iedoma varētu izskatīties dzīvē. Protams, darba process ieviesa savas korekcijas.

 

 

4. Sākas ķieģeļu ieklāšanas process. Darbarīki: lāpstiņa, spainis un līmeņrādis. Šī bilde ir tapusi darba sākumā. Strādājot sapratu, ka ķieģeļus nevar turēt tik tuvu – rodas optiskais apmāns un celiņš veidojas šķībs. Labāk ķieģeļus izkārtot pa malām, ar lielo lāpstu norakt lieko zemes slāni, un tad jau operēt ar mazo lāpstiņu. Vecos ķieģeļus nevar klāt kā jaunu bruģi, katrs ir īpaši jāpielāgo un jānolīmeņo.

5. Lēnām virzos uz priekšu.

6. Jau mazliet tālāk…

7. Žēl, ka ķieģeļi beidzās… Toties “asistenti” darbu novētrēja atzinīgi.

8. Vēl tik nokaisa ar granti, ar birsti ieslauka to spraugās starp ķieģeļiem, un celiņš gatavs. Pašai prieks un kurpēm ar!

Ja neskaita benzīna izdevumus, ķieģeļus transportējot (bet tas nebija braucienu iemesls), tad var teikt, ka taciņa naudas izteiksmē izmaksāja apaļu nulli – vien patērētais laiks un ieguldītais darbs.

 

RADOŠAIS KONKURSS ‘NO VECA-JAUNS!’

PADALIES ARĪ TU AR KĀDU ORIĢINĀLU IDEJU, KĀ NOKALPOJUŠAS LIETAS PĀRVĒRST NODERĪGĀS UN SKAISTĀS LIETĀS!
BALVĀS TRĪS DĀVANU KARTES– Ls 50, Ls 30 UN Ls 20 VĒRTĪBĀ NO SPECIALIZĒTĀ KRĀSU UN APDARES MATERIĀLU TIRGOTĀJA SADOLIN KRĀSU GRUPA!

VAIRĀK PAR KONKURSU LASI ŠEIT >>>

Dalīties.

Atstāt Ziņu