Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Dāmas rullē! Gatavojamies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās dalībai piedzīvojumu braucienā „Dāmas rullē!“, kas 17.jūlijā notiks Siguldā, ir noslēgusies. Izrādītā interese un vēlme piedalīties bija pārsteidzoša un ar skumjām jāatzīst, ka nācās veidot pat rezervistu sarakstu, kuri vēl cer un gaida… varbūt tomēr varēs piedalīties!  Prieks, ka jūs esat tik aktīvas! Ja interese nepierims, būs jāsāk gandrīz vai domāt par vēl viena brauciena organizēšanu rudens pusē… 🙂

Šīs nedēļas sākumā Siguldā pa iecerēto brauciena maršrutu notika testa brauciens. Kā jau solījām, ļausim arī tev tajā pa atslēgas caurumiņu ielūkoties un iepazīties ar šī brauciena dalībnieku komentāriem. Iespējams, tas dos arī zināmu priekšstatu, uz ko gatavoties, kam pievērst uzmanību brauciena laikā u.c. Un te nu tie ir – testa brauciena dalībnieku viedokļi!

* Liāna (28 gadus veca, ar velosipēdu brauc regulāri, bet veic nelielus attālumus, ir gadu vecas meitiņas mamma):
Esmu sajūsmā! Viegli nebija, jo braukšanu apgrūtināja lielais karstums.  Uzdevumi gan bija interesanti. Brauciena dalībniecēm 17.jūlijā iesaku būt ļoti vērīgām, kad brauksiet maršrutu, jo dažas atbildes slēpsies pa ceļam.

* Kristīne (23 gadus veca stundente, aizraujas ar MTB un velotūrismu):
Tas man bija kas jauns. Sacensībās pierasts vienmēr skriet un būt ātrākajai, bet te tas nebija galvenais. Cik saprotu, tā arī vajag, jo galvenais ir pilsētas iepazīšana un izklaide. Daži uzdevumi bija ļoti jautri. Pati distance viegla, ja nebūtu lielais karstums, tad es pat teiktu, ka ļoti viegla.

* Andris (34 gadi, programmētājs, ar velosipēdu ikdienā pārvietojas reti):
Neteiktu, ka brauciens bija dikti viegls. Pārlieku grūti gan arī nebija. Patika uzdevumi. Tie šim braucienam piešķir īpašu garšu.

* Arturs (gandrīz 3 gadus vecs mazulis):
Viņam bija karsti, bet nesūdzējās, jo bija  gan dzeramais, gan saldējums, tika arī pie dāvaniņas no suvenīru pārdevējas. Tā, ka māmiņas, kurām nav, kur atstāt mazos, varat ņemt droši līdzi. Ja tā, šo faktu gan, lūdzu, miniet anketās, kuras katrai dalībniecei ir izsūtītas uz e-pastu!

 

Brauciena trases plānotāja Anita secina: „Trase nav sarežģīta, tā ir pa spēkam ikvienam, arī uzdevumi atbilstoši. Tātad – trases garums ir precīzi 23.8 km, 10 kontrolpunkti un 12 uzdevumi.”

 

!!!
Vēl bez šiem viedokļiem varam atklāt, ka brauciena laikā notiks arī kāds individuāls konkurss – notiks sacensība par interesantāko „Dāmas rullē!” brauciena bildi! Tāpēc, ja vien ir tāda iespēja, nodrošinies ar foto aparātu!

 

Joprojām esam pateicīgi mūsu draugiem un atbalstītājiem:

 • Siguldas domei
 • AXA musli batoniņiem “Active & Fit”
 • Viesnīcai ****Hotel Segevold, kas sarūpējusi īpašu pārsteiguma balvu brauciena uzvarētāju komandai
 • Katrs dalībnieks kā zelta ieguldījumu veselībā saņems atbalstītāja Vitamax vitamīnus, kas dod enerģiju, paaugstina garīgo un fizisko aktivitāti
 • Foto grāmatu un kalendāru izgatavotājam Albumi.lv
 • SIA “Siguldas maiznieks”
 • Piedzīvojumu parkam “Tarzāns”
 • MVC sporta klubam
 • Izklaides producentu apvienībai 7
 • Dabiskās kosmētikas uzņēmumam un internetveikalam BBFactory
 • Apgāds “Zvaigzne ABC”
Dalīties.

3 komentāru

 1. Ilze Lipska on

  Es arī nevar sagaidīt. <br>Tikai pirms šiem km laikam nebūtu gudra doma mīties uz Siguldu no rīta 15 km. 😀

 2. ikdienas braucēja on

  Oooo, ja! Lai gan 23 kilometri uz visām tām stundām, nav tik traki, ņemot vērā, ka pilsētā jau pāris kvartāli ir kilometrs. Un vēl jau pa vidam būs uzdevumi. Tā kā domāju, ka nost nebūs jāmirst.

Atstāt Ziņu